Bir film vardı... Adını bilen var mı ?

Ben çook küçüktüm bundan bir on sene öncesi TVde bir film gördüm. Sarı uzun saçlı güzel mi güzel hamile bir bayan vardı... Psikopat bir çift kendi çocukları olmadığı için bu kadının bebeğini doğduğu zaman alacaklardı ve bu kadını doğumuna kadar hapsediyorlar alt kattaki bir odaya ve kadın neredeyse bütün hamilelik dönemini o yatakta yatarak geçiriyor çok sıkılıyor çok bunalıyor eziyet çekiyor resmen kimi zaman ağlıyor. Kadına yapmadıklarını bırakmıyorlar. En sonunda kadın doğum yapıp kurtuluyor bunların elinden ve bebeğin babası koşarak geliyor mutlu bir aile tablosu çiziyorlar falan böyle hayal meyal hatırlıyorum bu filmin adı ne ?

Güncellemeler:
Pardon gizli arkadaş adı ÖLDÜREN TUTKU'ymuş... düzeltiyorum :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok ilginç ya çözemedim filmi senaryo çok ilginç bundan bir 10 sene önce show tvde gölge diye bir film izlemiştim filmin ismi buydu ama arıorum arıorum bulamıorum gölge filmi bir tane var oda çok alakası yok onunla o filmi ısrarla bulmak istiorum ben bulamadım inş sen bulursun

0|0
    0|0
    • O zaman film fransızca falandır orjinal adı farklıdır. Ben de geçen yaz tvde bir film izledim çok hoşuma gitti ya tvde altta kenarda ''Tutku Nehri''diyordu adına internette kesinlikle bulamadım tekrar izleyecektim bulsaydım. Çok aradım ama bulamadım. Kız ilgimi çekmişti ondan izlemiştim Sara Forestier başrolde bulursan buraya linkini yazar mısın sen de izle çok güzel.

• youtube da yok google a hell türkçe dublaj yaz belki çıkar

• Dediğimiz filmler yassklandi bulamazsiniz sadece koleksiyonculardan var dediğin filmi biliyorum psikopat aile baltali felan özürlü bir adam falan adam yiyolar. ana pahali bu film

Erkekler Ne Diyor 1

• film rosemary 's baby, yünetmen roman polanski . film mükemmel bir gerilimdi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değişik bir filmmiş ama bunu sen uydurmadığına emin misin?

0|0
    0|0
    • Ay uydurmadım tvde gördüm diyorum :) izlemiştim sonuna kadar gece uyumamıştım

• hatırlamıyorum böyle bir film

• kadın sonunda kurtuluyor mu adamı da kadını da öldürüyor sanırım.. ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...