Kişiliği neye gore degerlendırırsınız ..

karsınızdakı ınsanın kısılıgını neye gore degerlendırırsınız ...mesela bu adam kısılık sahıbı karakterlı bı ınsan neye dayanarak dersınız .. ya da tam tersı karaktersız ve kısılıksız .. neye ıstınaden degerlendırme yaparsınız ..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kendinden güçsüz kişilere olan tavırlarından

0|1
    0|0
    • pekı ya yapmacıklık .. pekı ya cevrenın vermıs oldugu etkı ıle yerıne gore davranıs bıcımı ?

• öyle evet.. :/

• tsk ederım cevabınız ıcın ..

Kızlar Ne Diyor 2

• iki yüzlü olmayacak bir kere bir insan. başkalarına yaranmaya çalışan davranışlar içerisinde de bulunmayacak. kendi fikirleri kendi doğruları olucak. ve mantık denilen şeyi iyi sergileyecek her zaman.. sanırım bunlara sahip birinin kişiliği yeteri kadar kaliteli olur bana göre..

0|0
    0|0
    • bunları yapması eyw.. ama yapmaCIKlık :) ınsanların kısılıklerı de yapmacık .. nasıl anlarsınız bunları ıste bende onu soruyorum

• yapmacıklık ikiyüzlülük aynı şey bana göre.. yapmacıklık anlaşılması çok kolay bişeydir. ki zaten yapmacık olan yukarda saydıklarıma sahip olmaz..

• adişte o eskıden dı be arkadasım .. sımdı ınsanların tol yetenegı o kadar gelıstı kı .. bazan kendınden bıle suphe eder hale sokarlar ınsanı ..

• söylemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• verdiği sözü tutup tutmamasınabakarım kendisiyle çelişmemesine bakarım,hayatla olan mücadelesine bakarım ve egosunu minimize etmişmi ona bakarım

0|0
    0|0
  • bazen giyim tarzına göre değerlendiririm apaçi ise konuşmaya bile değmez bazılarıda konuşmasıyla kendini belli eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...