Nişanlınızın mantı yediğini öğrendiniz.. Yüzüğü atacak kadar ileri görüşlü ve radikal bir erkek misiniz?

Of yazarken bile gelecekteki depremleri, evlilik çıtasını tutan fay hatlarının bir bir kırıldığını hissedebiliyorum..

Düzensizce alınan kilolar, erkeğin kadından soğuyup heyecanını mis kokulu çıtırlarda arayışlı, psikolojisi bozulan çocukların alkolik olamaları. İçim karardı sabah sabah

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• overlokcum sorma ya eşim yemiyo ben kokmasına razıyım biraz kilo alsa bırak antı işkembe yesin yook adam tüy gibi dolaşıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nişanlım mantı yedim diye beni bırakacak saçmalığa bak .D .. Allah'a dua ederim herhalde beni böyle bir manyaktan kurtardığı için .D

3|0
    0|1
  • beni güldürdün epey yyaaa :))))))))))))) mantı yedim diye beni bırakacak adam olamaz. öyle birinin hayatımda yeri olmaz olamaz çünkü.

mantı hheee? o peki? ne yese de ben onu bırakırım? önce bunu da sorgulamak gerekir. mesela börek yerse de ben terkederim :)))))

1|1
    0|0
    • Börek değil de üçüncü biradan sonra, fizik deneyleirnde kendisinin de bir denek olarak kullanıldığından bahsediyorsa yüzüğü satıp parasını eğlence sektorune akıtmanız sizin faydanıza olacaktır

• yani mantı yapmasını bilmediği için bir kızın bırakılabilmesini anlayabilirim de yediği için bırakıla bilmesini kafam almıyoooo...yani umarım en kısa zamanda böyle b.k tan bir sebepten bırakılırsın herhangi biri tarafından :D

0|0
    0|0
  • :D :D

Ben mantımı da yerim sporumu da yaparım, üstelik parfüm de delisiyim

Bakmaz o mis kokulu çıtırlara, yani umarım :D

0|1
    0|0
  • Sorunun alt metnini anlayan varsa buyursun...

0|1
    0|1
  • tamam bu aksamda full kalorinli pasta var buna ne dersin :DD

mantiya acidim simdi yenilmezmi yazik bosuna yapilmis:D

ya bosu bosunami o yemekler yiyecekler süs olarakmi yapilmis napiilmis:))

0|0
    0|0
  • Mantı yedi diye nişanlı bırakılır mı,kendinde misin? Hadi o seni bırakabilir yediğin nanelerden dolayı da mantı saçma :D

0|0
    0|0
  • mantı yemek mi valla mantı yiyen bir kocam olursa postalarım onu kesin boşarım...büyük suç sonuçta

0|0
    0|0
  • Geçen sorundada avon kataloğu yüzünden tartısma cıkarmıstın

bende sen ayrılmak ıcın bahane arıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben mantıyı anladım da nişanla alakasını bağlamakta zorlandım ve aklıma şu hikaye geldi adamın biri kahvehaneye girmiş demiş ki bu gün yağmur yağacak ordan adamın biri sandelyeyi kaptığı gibi vurmuş adamın kafasına tabi adamın kafası kırılmış bizim sandelyeyi kafasında parçalayanı almışlar mahkemeye hakim sormuş bu adamın kafasını niye kırdın adam anlatmaya başlamış.--Hakim bey ben felanca köyde otururum bizim orda ördekleri ile meşur yerdir benimde lakabım ördektir ama ben bu lakaptan nefret ederim kim derse hakettiğini bulur demiş eeee demiş hakim bunun adama sandalyeyi vurmanla ne alakası var demiş adam da hakim bey yağmur yağacak dedi o adam dedi de eee demiş hakim hakim bey yağmur yağar yerlerde su birikir su birikintilerinin içinde ördekler yüzer bu adam bana dolaylı olarak ördek dedi cezasınıda buldu demiş sonrası Türk Ceza Kanununa göre uygulanmış Şimdi bizim mantıyla nişan arasında ki bağlantıya gelince bu bağlamda soran arkadaşa Türk Medeni Kanunu öneriyorum hatun kişiye de Allah'tan sabırlar çok gençti garibim... :DDDDD

0|0
    0|0
  • günaydın panpa nasılsın görüşmeyeli çok oldu, öncelikle şunu söylemeliyimki profil resminden dolayı gözüme uyku girmedi işte hayallerimdeki herif dedim,

sualinin cevabına yettim gari; herifin midesine yeten mezra galbinden yetermiş

0|1
    0|0
  • yaw kardeş sen ne biçim soru soruyorsun... Az Türkçeye yakın sor... Böyle acayip acayip yazıp ne anlam taşımaya çalışıyorsun anlamadım. Az kompoze ol ya. Seninle gercek hayatta karşı karşıya gelsem 2 dakika harcar sonra cekilir giderdim...

0|0
    0|1
  • Varyaa iki kez okudum ya diyorum ki bunda yanlış olan ne? MANTI derken MARTI MI demek istiyor acaba diye cok düşündüm, ne yalan söylimm :))))

0|0
    0|1
  • Çok ama çok saçma bir düşünce. Mantıyı bir günah gibi gören biri varsa benden uzak dursun zaten.

1|0
    0|1
    • diimii amaa :D mantısız hayatmı olur yaa :))

• Ayıp denen bir şey var yahu. Mantı yedi diye nişan bozacak kadar anoreksik bir düşünce olamaz :)

• Mis gibi mantı ya ne varki anlamadım sabah sabah, öyle olsa bizim burada kebap soğan salatasız yenmez, mantıda atılan nişan kebapla boşanmaya gider.

Yarasın afiyet olsun denilir, birlikte yenilir. Canımı istettin ya sabah sabah

0|0
    0|0
  • MANTIksız.

0|0
    0|0
  • ben mantıyı severim @_@

0|0
    0|0
  • anne mantı yiyor kilo alıyor. baba kilo aldı diye bırakıyor. siz böyle birimisiniz ? hayır.

0|0
    0|0
  • Kararım yoğurdun sarımsaklı olup olmadığına göre değişir. Ben de insanım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...