Artık önüme gelen kızla gönül eğlendirecem bundan sonraki felsefem bu. sizce doğru mu yapmış olurum ?

adam gibi sevmek sözünün eri olmak bu devirde para yapmıyor artık. hep üzülen onlar oluyo. kendime söz verdim aşık olmak yok adam gibi sevmek yok. gerekirse onların paralarını bile yiyecem. yakışıklılığımı karizmamı kullanacam. efendi olmak hele hiç mi hiç fayda etmiyor.

Güncellemeler:
sevgi karşılıklıdır arkadaslar. bir taraf çok severken diğer taraf eli şeyinde gezmemeli. ben kötü biriside degilim ama dunyanın düzenine uymak zorundayım. kendinizi üzeceginize bırakın onlar uzulsun ağlasın koşsun peşinizden. neyse arkadaş hepinize hayırlı geceler :) sadece devlerin aşkı büyük olur

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• doğru yoldasın yapıştır koçum kim tutar seni

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim

• katılıyorum sana naifkadın da bıkkınlık geldi bazen kaldıramayacak oluyorum. karsındakinden çok sey istemiyorum. adam gibi sevmek yaramıyor kimseye. karsındaki kendin ne olarak görüyo ego seviyesi ne kadar bilmem ama odunu vermek gerekiyo artık geldide geçiyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlis yapmis olursun. Bunu hic hak etmeyen birisne denk gelirsin ve cok pisman olursun.

1|1
    0|1
    • ne olacaksa olsun. hayatta haketmedigim şeyler yaşadım. birazda onlar üzülsün artık

• ne kadar bencilsin soran.

• sen buna bencillik diyebilirsin ama olması gerekn budur yani

• bay veya bayan olmakla alakası yok karşılaştığın kişilerden kaynaklı tamamen. kendin olmaktan vazgeçme, ne kadar gelinirse o kadar git

0|0
    0|0
  • eğlendir ulan boşver

0|0
    0|0
  • Geçmişin acını gelecektekilerden çıkarma bence. Mesela öyle biriyle tanışırsın ki gönül eğlendirdiğine pişman olursun

0|0
    0|0
    • kurunun ynında yaşta yanar malesef. çok kararlıyım. adam gibi sevmek yok artık .

• Senin kararın yorum yapamıycam o zaman

• Ahahahahahahhaahhaha ne bu gaz

0|0
    0|0
  • Yani çok şaşırdım bunu okuyunca, sen ergenmisin acaba sorabilirsem? Çünki böyle bir şeyi anca ergenler yapar diye düşünüyorum, senin yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • ergenler mi. yasım 20 ve yanlış düşünüyosun

• Sadece bir kisi yuzunden baskalarinida yargilama bence.. Belki seni gercekten seven sana cok deger veren birini bulursun onu da ayni sekilde yargularsin ve sen kaybedrsin.. Sadece kisisine gore davran herkese ayni srkilde degil..

0|0
    0|1
    • sen canını acıtanlardan hoşlanmıyor musun

• Kimsenin kimseye tekme koydugu yok. Yazin istemeye geliyolar aileler biliyor. Herkes bir alem ya. Sen acimasiz birini sevmissin ah almis karsidaki. Gunahini ceker m.etme. Hayirli geceler

• iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğru yoldasın ama bunu tek bir şartla yap. Kızı tart önce, anlarsın iş varsa yaparsın zevkini sonra bırakırsın ama iyi bir kızsa yapma.

0|1
    0|0
    • hacı benim karakterimde cıvık kızlarla takılacak bir yapım yok ama düzgün kızlarda aynı. hiçbir farkı yok bunlardan. ruhun fahişe olacagına bedenin olsun daha iyi

• Aynen kardesim.ben deli gibi sevdim.öyle önüme gelen kıza yavsayan biri değilim.ama noldu stres,dalgınlık,dusunce,baska bisey yok.kızlara yavsak lazım adam.gibi temiz sevgiden anlamıyorlar

0|1
    0|0
    • çok doluyum kardeşim bildigin gibi degil. pişmanlık nefret öfke herşey var. elini bile tutmaya bazen çekiniyordum. onun namusunu ondan daha çok düşünüyordum. gerçekten seviyordum onu ama olmadı. terk edende benim.

• Bosver bana bk psikopat oldum finaller yaklasıyo kafam bir milyon odaklanamıyorum.ondan istedgim sadece masume bir sevgiydi ama cok gördü.takmaya değmez

• ben takmıyorum ona karşı bir nefretim var sadece. ondanda öç alma günü gelecek.

• hak edene hak ettiğini vereceksin :D ben ne paralar harcadım...daya geç tabi herkese değil

0|0
    0|0
  • biraz daha dikkatli davranırım dersen daha doğru olur gönül eğlendirmek yakışmaz bize.

0|0
    0|0
  • kardeşim karşındaki kıza göre yap bunu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...