Hangi game of thrones karakterisiniz ??

link

Ben : Plancı: Jamie Lannister

Sizi tanımlayan en doğru kelime ukala. Ancak bunun için çok geçerli sebepleriniz var. Bir kere tipiniz düzgün ama tek başına bu bile sizi anlatmaya yeterli değil. Öncelikle hüzünlü bir insansınız. Bu görünmesin diye insanlarla aranıza kalın duvarlar örüyorsunuz. Yine dışarıdan görünmemek kaydıyla plancısınız. Sadece bu planları hayata geçirecek kadar çalışkan değilsiniz.

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• Aaaa Aynı Ben! Sansa Stark

Sizi tanımlayan en doğru kelime "kırılgan". Fazlasıyla hassassınız. Size bu yüzden aptal deseler de yapacak bir şey yok dünya çok kötü. Ancak bu hümanistliğinizi derhal bırakmanız gerektiğini de çok iyi biliyorsunuz. Siz tam bir aşk insanısınız. Sizin için aşık olmak için uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Ufak bir tebessüm ya da güzel bir koku sizi herhangi birine aşık etmeye yeter. Tek bir kötü özelliğiniz var, o da dedikodu!

hiç game of thrones izlemedim karakterleri bilmem ama bana bu çıktı vay arkadaş her test te kendimi buluyorum hassas ve kırılgan aynı ben işte :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Daenerys "Khaleesi" Targeryan

Asalet kelimesi ete kemiğe bürünse, sizin gibi olurdu herhalde. Yardımseverlik sizin için asla bir angarya değil. Aksine bir keyif. Hatta birilerinin başı sıkışsa da yardım etsem diye dört gözle etrafınıza bakınıyorsunuz. Sizi elde etmek dünyanın en zor şeyi. Ancak birisi sizi elde ederse, ona kul köle, daha doğrusu "güneş ve yıldız" olabilirsiniz. Yaz, kum, güneş ve denizi çok sevdiğiniz zaten söylememe gerek yok!

0|0
    1|0
  • Sansa Stark

Sizi tanımlayan en doğru kelime "kırılgan". Fazlasıyla hassassınız. Size bu yüzden aptal deseler de yapacak bir şey yok dünya çok kötü. Ancak bu hümanistliğinizi derhal bırakmanız gerektiğini de çok iyi biliyorsunuz. Siz tam bir aşk insanısınız. Sizin için aşık olmak için uzun uzadıya düşünmeye gerek yok. Ufak bir tebessüm ya da güzel bir koku sizi herhangi birine aşık etmeye yeter. Tek bir kötü özelliğiniz var, o da dedikodu!

Yalan bu testler ya.

0|0
    0|0
  • Daenerys çıktı ya la :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sansa Stark

Bu bana hakaret ediyo dalarım ben buna he hem de kız çıktı

0|0
    0|0
  • Herkes bilir Lannisterlar her zaman borcunu öder. bu felsefe güzeldir bence tywin lannister fena olmazdı kralın arkasındaki gerçek kral durumları :)

0|0
    0|0
  • Hodor çıktım :S

0|0
    0|0
  • Görünüş Khal Drogo ancak test sonucu Sansa Stark erkek çıksaydı bari :D

0|0
    0|0
  • Hiç bu testi yapmadan ben kendi karakterimi söyliyim

Rob Stark

0|0
    0|0
  • Stannis Bratheon Westoerosun tek ve gerçek kralı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...