Bursada deprem olmus goren duyan varmi ? :)))

Ehhh be Galatasarayim böylede yenilmezki 2-0 dan sonra sevinenler simdi ne haldedir kim bilir ? :p

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• çünkü maçı bende izledim ve tamda yenilirken geldim bir anda 5 tane attılar ben nezaman gs maçını izlesem kazanıyor izmirlimmmm:)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• işteydım bakamadım:( hıcde umudum yoktu acıkcası,ben bu macın sonunda takımda buyuk revızyon olacak dıyordum,neysekı yenmısız cıkmışız fınale,ama revızyon kacınılmaz,en azından su son 4 5 macta yedeklerı bır degerlendırmelı mancını,bu sayedede sönuk yıldızlarımız kendisıne bakmalı! 2 veya 3 olmamız muhım degıl,cımbom hertur gıder sampıyonlar lıgıne,belkıde ulke menfaatlerı ıcın galatasarayın 3 uncu olup on elmede gelecek rakıbını yenerek cıkması gereklıdır,kım bılır! besıktasa guclu bır rakıp cıkar ve elenebılır,ben avrupa olunca fenerıde desteklerım besıktasıda,bızım ülkece su 3-5 sene ıcınde yuksek puanlar almamız lazım,cım bom her turlu gruplara kalır nasılsa..

0|1
    0|0
  • yahu Galatasarayın yendini geç adamlar biletleri 800 lira yapmış gslilere e bursalılarda maça gitmişler öküz gibi bakıyorlar afedersiniz takımı desteklemiyorlar takıma enerji vermiyorlar 3 kişinin parası napar 2400 lira e salak yönetim ben sana ne diyim galatasarayda gelicek 100 kişi olsa bilet fiyatları 100 lira olsa hadi stadda hizmet bedelinide sayalım 15 bin lira filen alıcaktın galatasarayıda yenemedin bence rezillik :))

1|1
    0|0
  • Galatasaray ve bursa birbirine iyi rakip oldular bundan sonra ezeli rakip olsalar iyi olur bence 2008 den beri o statda ilk galibiyetini aldı.

0|2
    0|1
  • Güzel maçtı

0|1
    0|0
  • cok iyi oldu :)

0|1
    0|0
  • Aylar sonra kazanılan ilk deplasman galibiyetinin böyle olması normal

0|0
    0|0
  • Bakın ben Ankara belediye başkanlığı olduğumdan beri ankarada deprem oldumu olmaz peki neden ? çünkü fay hatlarını satın aldım hehe .

0|1
    1|2
  • kardei timsah yürüyüsüne baslamışlardı:D TARİH TEKERRÜR ETTİ

0|1
    0|0
  • ızlemedım totem yaptım yıne tuttu yıne tuttu

0|1
    0|0
  • ayıp* fenerin nerdeyse 20 puan gerisinde ligi bitirceniz bursa diyon hala :D tarihe geççeniz la bu sene bu kadar farkla :D

0|3
    1|3
    • olsun nolcakki her sene sampiyonmu olcaz :) biz şampiyon olduğumuzda siz kupayi alirken saha ortasindaki sevincinizi hatirla bakalim :)

• neyse,bunlar işin gırgırı,gs siz lig olmaz,bursa galibiyetiniz için tebrikler,türkiye kupasıda yüzde 99 sizin,hadi iyi geceler :)

• tsk ederim hayirli geceler.

Yükleniyor...