Paylaşabileceğiniz farklı bloglar var mı?

Laptopuma çay döküp bütün aksamın içine etmeden önce (Bu olay 2010 yılında oldu ) kayıtlarımda 2 tane,tesadüfen denk geldiğim blogger bloğu vardı.

Bir tanesinde kendinden yaşca küçük eşiyle arasında geçen dialogları,olayları anlatan bir adam vardı.Onu okumak çok hoşuma gidiyordu özellikle yaşlandığını hissettikçe eşini elinde tutmak için yaptığı çılgınlıkları,sarfettiği çabayı görüp ''vay be'' demek başkaydı gerçekten. ( Kahramanımız eşiyle gittiği bir barda karşılaştıkları hoş bir bayanı eve davet ediyor,kendisi mutfakta şarapları hazırlarken eşinin davet ettikleri bayanla sevişmeye başladığını görüyor ve sessizce odasına çekiliyor.Bir süre sonra belki olaya 3. olarak girebilirim niyetiyle salona geliyor ancak karşısındaki şaşkın bakışlar karşısında apışıp su içicem bahanesiyle tekrar odaya dönüyordu.) Böylesine trajikomik bir blogdu.

Diğerinde ise hayatıyla ilgili çok önemli demeçler veren genç bir arkadaş vardı.Anlattığına göre ailesi çok zengin ve dizilere yaraşan bir şekilde aile beklentisi var.Çocuk sanatçı ruhuna sahip deli bir şey,bulunduğu ortamdaki insanların aksine olabildiğince normal bir hayatın peşinden koşuyor ancak sanatın karın doyurmadığını anladığı gün her gün kendinden çalınan geleceğe bir takım şeyler yazıyordu.

Sizin de böyle tesadüfen veya öneri ile denk geldiğiniz,bildiğiniz farklı bloglar var mı? Varsa paylaşabilir misiniz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• walking-dead3.tumblr.com/

her an her farklı duygunun yasandıgımız bir ortamımız tkp edebılrısnız pek blog tarzı sayılamz ama :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link kendi yazdıklarım

0|0
    0|0
  • hadi ya ihtiyarın boluğu ilgimi çekti tüh keşke hatırlasan :\

1|0
    0|0
    • dün ben de böyle dedim içimde keşke hatırlasaydı blogların ikisi de ilginç yani ondan merak etmiştim

• Ahh hatırlasam ahhh hatırlasam! :( O kadar nane isimler buluyorlar ki hatırlamak ayrı bir dert. Tabi başımızda sınav stresi de vardı o dönemler..

İnsanlara dair ilginç duygusal paylaşımlar dikkatimi çok çekiyor gerçekten.Diğer bahsettiğim blogda çok iyiydi.Neyse :(

• vallahi ya işte yaş problemi sıkıntısı :\ çok merak ediyordum mutlu örneği çok az

• senın ıstedıgın sey blog degıl kı :D adult hıkayelere bak orda boyle cok bulursun arkadasım ...

0|0
    0|0
    • Hadi ya gerçekten mi :D Okuduğunu buna yorumlayacak kadar aptal mısın sen? Herife bak ya nerenle okuyorsun soruyu!

• valla eger ona aptallık denır ıse evet aptalım arkadasım :) ama en azından senın gıbı grup fantazısı veya ne bılım sevısme hıkayelerı okuyupta kendımı tatmın edecek kadar ezık aciz ve düşük değilim .. bılmem anlatabıldım mı ..

• Adam gibi konuş benimle,ben orada iki tane blog verdim ilk örnekte bir adamın çaresizliği diğerinde bir gencin hayatına verdiği değeri anlatıyorum.Senin fantazin var dediğin şey adamın ne kadar çaresiz olduğunu göstermek amaçlı verdiğim örnekti SEN BUNU ANLAMIYOR MUSUN ! Bunu okuyup ne yapacağım sizin gibi bir ayak resminden paçalara sızdırmıyoruz,sen yeter ki bacak görme,aptal !

• Evli çiftler harika

0|0
    0|0
    • İlgimizi çeken yönden,evet.

İlgimin çekildiği kısım : Adamın çaresizliği :D

• Çaresiz adamin eşine yaklaşmak isterim

• Uçuncu olmak falan bize ters

0|1
    0|0
  • yok maalesef.

0|0
    1|0
  • Benimde hosuma giden blog değilde twitter var. Google ' a " Aslı&cem " yazzarsan çıkarr... Hep takip ederim...

0|0
    0|0
    • Bakıyorum hemen

• Burayı terket.

• Özür dilerim saka yapmıstım bu kadar sert yapmana gerek yok hepiniz ahlak prensi değilsiniz sakin olun. İyi geceler...

Kızlar Ne Diyor 5

• Gereksiz ayrıntılar diye bir blog çıkmıştı karşıma. Öyle lezbiyen kadın fantezileri erotik hikayeler wuhuuu tarzı şeyler pek ilgimi çekmez. Aynı şekilde konulu film versiyonları da öyle :P Gerçekten eşcinsel olmanın nasıl bir şey olduğunu birini sevmenin hayatındaki zorlukların ilişkiye yansıttıkları aile içi durumlar ve bunları hem esprili hem de anlamlı bir şekilde yazıya dökenler daha çok ilgimi çeker. Yoksa kafadan uydurulabilecek bir sürü senaryo var elbette ki :P Ama özgün olmak apayrı bir durum. Gereksiz Ayrıntılar blog yazarımız da sağ olsun heheh ben de yazmaya başladım artık ^_^

1|0
    0|0
    • Gereksiz ayrıntılar? Bende eşcinselim,bakayım doğru mu yazmış :D hehe!

Teşekkürler ;)

• Acınası bir durumdayız benim diyebileceğim tek şey bu.

• öyle deme yaa pesimist olmayı sevmem ben iyiyiz iyii :P -_-

• Güzeldir, öğretir. link ve link incelemeni tavsiye ederim.

0|0
    1|0
  • yolunneresindeyim güzeldir :)

1|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    1|0
  • Var Ama demicem cunku okul projemdi cocuklarla ilgili sna yaramaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...