Body mi ? Kardiyomu ?

Öncelikle hayırlı geceler ben 18 yaşındayım boyum 190 kilo ise 97 , barfiks felan yapamıyorum onları yapmam gerek askeri okullar için ve hem 85 kiloya felan inip hemde fit görünmek istiyorum nasıl bir yol izlemeyliyim ? (Not : Kemikler iri )

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness diyorum. ve susuyorum...

ha bu arada.. link

0|0
    0|0
    • Arkadaşım nasıl bir izleyim 85 kilo ve hafif kaslı olmak istiyorum yani vücudum toplu olsun birde barfiks ve şınav yapmalıyım 2 ayda bu kiloya inip bunları yapabilirmiyim ? ilk ay fittnes la kilo verip ikinci ay bodymi yapayım ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Her ikisinide yapman gerekir. Kaslarini gelistirmen icin body yapman gerek. Cardio da isinmak icin yap:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardiyo yaparak ve düzenli beslenerek kilo ver ilk önce kilo verıncee zaten barfıks cekmeye alısacaksın hafıfledıgın ıcın salona dahi gitmene gerek yok evdee sınav barfıks mekık ıle fıt olabılır hatta kaslı bır ınsanda olabılırsın

0|0
    0|0
    • Arkadaşım nasıl bir izleyim 85 kilo ve hafif kaslı olmak istiyorum yani vücudum toplu olsun birde barfiks ve şınav yapmalıyım 2 ayda bu kiloya inip bunları yapabilirmiyim ? ilk ay fittnes la kilo verip ikinci ay bodymi yapayım ?

• Body daha güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...