Takıntı oldu ya sağ a yatmak

arkdaşaım bigün bana karın ustu yatmak ve sol a dönük yatmak gunahtır sag a dönük yatmalısın dedi bnde o gunden beri sag a yatıyorum ama sag dan sonra insan sol a karın ustu yatmak istiyo takıntı haline geldi napmalıyımm :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl rahat ediyosan o şekilde uyu safsatalara inanma ben kuranı kerimde her müslüman sağ tarafa yatıp uyuyacak diye bir yazı okumadım

0|0
    0|0
    • Zaten bu Ras�lullah efendimizin sünneti, sünnet kuran'ı kerim ile değil Ras�lullah efendimizin hadisleri ile ulaşır. Sen anlaşılan Kuranda benim rasulüme uyun ayetini görmedin

• Burda mesele bu değil ki ama. Ben senin yazını düzeltmek için yazdım. Amenna keşke günahlarımız olmasa ama şunu unutmamali insan sünnete ittiba ile günahlardan uzak olur

Erkekler Ne Diyor 4

• Sağ'a yatmak sünnet ayrıca tibben bedenede büyük faydaları var, bir ibarede şunada rastladim bedenin afetlerinden birisi de mahsuru yokken yüz üstü yatmak. Bu takıntıyi kendiniz yenebilirsiniz bence tamamen psikolojik

0|0
    0|0
    • yani sol a dönük ya da karın ustu yatsam gunah degil dimi

• Sünnete muhalif olur ancak ama bunun üzerinde peygamber efendimizin bir çok hadisine rastladim basit bişey olmadığını düşünüyorum onun için zaten tibbende bunun faydali olduğu sıhhate iyi geldiği kanitlanmis

• bunlar dini yanlış anlayıp yanlış yorumlayan sapık imamların kuruntuları.bu kafaya göre sağ sünnet ve yüzün yatağa dönük yatarsan, yatağa kemkiriyorsun (yatağa mevzu atıyorsun manasında) sayılıyormuş.

bana sorarsan yatarken yardır istediğin gibi en rahat pozisyon hangisi ise..

0|0
    0|0
  • bende de vardı aynı takıntı sonra*et dedim bence dilediğin gibi yat ya ben rahat edemiyorum kendimi kısıtlayınca

0|0
    0|0
  • yok oyle bisey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• günah olduğu nerede geçiyor? bir şeye haram veya günah diyebilmek için Kuranda/hadislerde açık bir şekilde yapılmaktan men edilmesi gerekiyor.

sadece hz muhammed sağına dönerek yatarmış böylesi daha hayırlıdır daha doğrudur eyvallah ama senin ruh sağlığını bozacaksa takıntı haline getirip rahatsız edecekse sen sola yat daha iyi..

illa saa dönerek yatacam diyorsanda yatağa uzanınca ilk sona dön rahatın bozuluncada sağa dönersin o sırada zaman geçmiş olur iyice uyku bastırır sağa dönmüş şekilde uyursun zaten

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu? Ne günahı ne kadar safsınız dellendirmeyin beni. Bu nasıl bir mantık arkadaşını bana yolla bir tokatliyim onu bu nasıl bir düşünce ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...