Çirkin erkek yavrusu ne demektir?

...Çirkin Erkek Yavrusu...

Çirkin olmak, olamaz herkez çirkin çirkin olmak katlanmak demektir. Hayatın acımasız yıllarına, çirkin olmak bir kaç kız karşıdan gelirken yönünü değiştirmek

veya yere bakmak demektir. Çirkin olmak annesinin hiç sevmediği çokcuk olmaktır. Çirkin olmak, babasının hiç babası olmadığı demektir. Çirkin

olmak diğer kardeşlerin Annen veya babanla oyunlar oynarken onları izlemek onlara gülümsemek demektir.

Çirkin olmak dolu bir otobüse binememek, en kahırlı gününde bile bir tek dostunun olmaması, çocukken hiçbir arkadaşının olmaması ve tüm bunların nedenlerini

sonradan anlamak demektir. Olamaz her insan çirkin, çirkin olmak a-sosyal olmak demektir. Çirkin olmak hayatla uğraşmak eylenmek yerine

hayatın getirdiklerini kabul etmek demektir. Çirkin olmak küçük çocuklara sadece uzaktan bakmak demektir. Kim senden bir yavrusu olsun isterki.

Çirkin olmak bazen çıldırmak demektir, kamburunuzun çıkması demektir çünkü çok yere bakarsınız. Çirkin olmak düğünler olurken, sadece bakakalmanız iç

bile çekememeniz demektir. Çirkin olmak bari görücü üzülü evlensin denmesi demektir. Çirkin olmak görücü gittiğin evde kızın çağ bardağını önünden

almaması, hiç gözükmemesi, evliliğe hazır deyilim diyenin 2 ay sonra evlenmesi, en sevdiğin kızın kapının önünde düğünün yapılması demektir.

Çirkin olmak, zeki olmaktır aynı zamanda ve değer bilmektir çünkü bir kere kazanırsa kaybetmekten korkar, çirkin olmak doktorun sigara içmeye devam edersen

kanında yükselme olacak ve öleceksin, aslında sen ayakta bir ağır hastasın demesine rağmen daha çok sigara içmek, öleceğin günü sabırla beklemek,

bazen deprasyona girip Allahım kurtar beni bu anlamsız hislerden diyerek yalvarmaktır. Çirkin olmak bir kızla konuşurken,konuşmanın hemen bitmesi için

dua etmektir. çirkin olmak hiç tanımadığın insan artıklarının yanından geçerken (ne çirkin, v.s) gibi kelimelerle kalbinin delik deşik edilmesi demektir.

Çirkin olmak yanınıza oturan bır kızın ay sinir oldum , diğeri; neden? tipe bak demesi tabi bu zekaya gülüp geçmeniz demektir. .)

Çirkin olmak üzülmektir her gece, çirkin olmak ailede yapılan ayrımı fark edip içlenmektir. Çirkin olmak demek hayat boyu sahte gülücükten

ileriye gidememek demektir, bunlar negatif etkileridir.

Birde pozitif etkileri vardır, Mesela hep zekisinizdir, çünkü insanların mutluluktan uğraşmadığı işler, doğa, bilim, astronomi, gibi işler

sizin hayattaki en sabit uğraşlarınızdır. Siz çirkinsinizdir ama güzellik arkasına sığınmış pek çok maturdam'ı görebilirsiniz.

Siz çirkinsinizdir, bir kadının ne istediğini çok iyi bilirsiniz çünkü zamanınızın bir bölümünü onları anlamak ve onlar gibi düşünmekle geçirirsiniz.

Farkında olmasanızda beyniniz bunu tekrar eder.

Bir kaç cümleyle insanların nasıl biri oldukları hakkında pek çok bilgiye ulaşırız, çünkü zekamız mutluluğu bir kenara bırakmış ve gelişmeye devam etmektedir

Sevgililer günü, telaşımız yoktur, aynı zamanda kimseye yükte olmayız doğum günümüzü hatırlayan pek yoktur.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• senmisin bu ? :S

0|0
    0|0
    • İnanırmısın bilmem ben 178 boy esmer ve ela gözlüyüm. Bu (insan)'a göre neyi değiştirebilir,

herkez aynı değilmidir. Misal mutlu olacağınız bir insanımı yoksa hoşunuza giden insanımı tercih ederdiniz. Eğer sizi mutlu edebiliyorsa sizinde fedakarlık etmeniz gerekmezmi. Çirkin tabiri insana yakıştırılabilirmi ?

• Vuu gece gece sağlam edebiyat :) Öyle olsun. Ben bir erkeğe bakarım güzel mi gülüyor, daha sonra konuşmasına karakterine hayattan ne beklediğine bakarım. İsterse herkesin beğendiği bir erkek olsun, katrakteri beni sarmamışsa gözümde bir hiçtir. Çoğu kişide böyle değildir ama tipine kapılmam mesela. Bazıları kendini çirkinleştiriyor ne yazıkki buda benim bakış açım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...