Yıllardır tanındığınız ortamda kendinizi değiştirmek __?

mesela ben buna yeltendim.başarılı olucak gibiyim.beni çok pasif sessiz olarak görüyorlardıda arkadaşlar.ama öyle değilim göstermek istiyorum.bu seferde egoist demeye başladılar.en yakın DOSTUM bile benden uzaklaştı egosit oldun diye dedi.napıcam?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan nerde konusup nerde susacağını bilmeli.Şimdi sen bu güne kadar konuşmadğın için sana sessiz biri dediler sanırsam.Sende bundan artık sıkıldın ve konuşmaya başladın.Ama ne konuştuğun önemli.Sırf sessizliğini bozmak için boş boş konuştuysan orda ego devreye girer yani egoların öner çıkar.Bende çoğu zaman konuşmam ama mesela iş arkadaşlarımla acayip konusuruz.Bence ortamına göre değişir.Ama seni sessizliğini öne sürerek ezmeye çalısan bir ortamdamısın onu bilmediğim için fazla girmiyecem konuya.

1|0
    0|0
    • tamda öyle.sessizliğimi öne sürerek ezmeye çalışıyorlar

• Kendimde yaşadığım için biliyorum.Bu yüzden yazdım.Umarım yardımcı olabilmişimdir arkadaşım.Allah herşeyi kalbine göre versin.Şunuda unutma sıkıntı çerekere yaşasanda öleceksin.Coşup eğlenerek yaşasanda öleceksin.Mantıklı düşün hayatın tadını çıkarmaya bak.İyi geceler :)

• teşekkürler , iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 1

• Egoistlik bazı durumlarda şart özelliklede bireysel bir parlama için. Başka bir şehir başka bir hayat yaklaşık olarak 8 aydır bunu gerçekleştiriyorum eleştirilere kulaklarını kapat emin ol doğru yoldasın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...