Sevgilinizin gözünüzün önünde dans etmesi?

sevgilinizle evde yalnızsınız..o da size ufak bir oyun hazırlamış:) sizi koltuğa oturtup arkadan gelen müzikle gözünüzün önünde yavaş hareketlerle kendine dokunup saçlarını savurarak ve kıyafetlerini dans ederek usul usul cikartiyor..(hepsini degil) yine de hoşunuza gidermiydi bu? içiniz hareketlenir miydi?:)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• gitmezdi tam aksine bir daha görüşmezdim o kızla

0|0
    0|0
    • ne alaka neden

• ben bir kere sevgilim demem . kadınım olacak kişiyle de evlenmeden böyle şeyler yapmam düşünmem eğer o öyle yapıyorsa soğurum ha yukarıda ki arkadaşta homodur ya da çakma erkektir demiş böyle yapanlar öyle oluyorsa ilkönce kendisi adam olmayı denesin insanlığını öğrensin erkeğim diye de ortalıkta gezmesin

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne mutlu o erkeğe. Ahlaken pek doğru bulmasam da şahsen hoşuma giderdi. Dayanamaz sarılıverirdim ona :D.

0|0
    0|0
  • valla benim giderdi gitmezdi diyenlere bakma sen gitmezdi diyen bence homo dur yani cakma erkek tir :D boyle seyler sevgililer arasinda olur ve 2 tarafin da hosuna gider benim dusuncem bu.

0|0
    0|0
  • ben denedimde kız o gömleği çıkartmadı bana karın kaslarını görünce çok kötü şeyler olurmuş bir türlü açtırmadı :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda içinin hareketlenmemesi anormal zaten.

0|0
    0|0
  • Resmen benim pimimi çekip elinde tutar yani o derece :)

0|0
    0|0
  • Ne yapıyor bu derdim direk .

0|0
    0|0
  • sevişmeden bırakmam kendi kaşındı

0|0
    0|0
  • sevgilim olmasına gerek yokk kız güzelse gider hoşuma

0|0
    0|0
  • gitmezdi

0|0
    0|0
  • İçim değil başka yerim hareketlenirdi ne yalan söyleyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek arkadas yapsa hosuma asllllaaa gitmez ama gitmesi icin kaslı olmasi şart:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...