Çok yakın arkadaşım beni seviyormuş.

1 senedir tanıdığım ve bu 1 senede gercekten cok yakın arkadas oldugumuzu düşündüğüm artık kardeşim gibi gördüğüm bir erkek vardı. Lise 2. sınıf öğrencisiyiz ve aynı sınıftayız.Sevgilisinden ayrıldığında çok üzgün görünüyordu bu şekilde tanıştık ben onun yanında olmaya çalıştım kendisini daha iyi hissetmesi için. Bir yandan da korkuyordum acısını hafifletiyorum diye bana aşık olmasından. Korktuğum başıma geldi zaten. Ben kardeş olduğumuzu düşünüyordum birbirimize kardeşim derdik. Bir gün onun cocukluk arkadası hiçte öyle değil o sana çok aşık diyene kadar. Mecbur kendisi de açılmak zorunda kaldı. Çok üzüldüm madem seviyordun bunca zaman niye kardeşim diyerek kandırdın beni dedim. Söylesem de inanmayacaktın bana bu yüzden sustum sevdiğimi söylemedim ama artık içimde tutamıyorum çok seviyorum seni dedi. Ben lisede olmasını istemiyorum çok seviyorsan ileriyi beklersin dedim. Zaten laf olsun diye değil ciddi düşündüğünü söyledi bu yüzden sonunda sen varsan ömür boyu beklerim dedi. Emin olamıyorum hiçbir şeyden.Bir yandan da kız arkadaşlarım bu cocukta ne buluyorsun yakısıklı değil bir sey değil diyorlar. ama benim için dış görünümünün önemi yok. Çok iyi bir insan ve beni de gercekten seviyorsa neden olmasın diyorum kendime. Bir yandan da o kadar zaman kardeşim ayagına yatmıs olması içimi acıtıyor. Ne yapmalıyım sizce?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi gördüm bir an.

Bende kanka dediğim kıza aşık olmuştum eskiden kaç yıl sevdim.

kız bana yüz vermedi biz kanka diyoruz onun dediğine bak falan işte sonra hiç görüşmedik.

Ama mutlu edebilirdim sanki beni istemedi brad bitle mi çıktı yok yine benden kötüleriyle

oldu :D

:////

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu sözlerin adını başka birşey koyun artık dışardan başka birisini kardeş gibi görmek uçuk birşey..yapamazsın sen o zaman o kişiyle ? Kardeşinle mi? ... (10 da 9 u böyle yapıyor)erkekler ilk aşamada kardeşim ayağına yatıyor uyanıklar bilginize ...genel eleştiridir

0|0
    0|0
    • Aynen.Çok sevdiğini söylüyor ne yapmalıyım bilmiyorum.Ben kendi hislerimden emin değilim açıkçası

• Karmaşanın olduğu düşünceden uzak dur...şüphe oluşturan işler pek güzel sonuç vermez temel sağlam değil demedi deme...hayatta başarılar

• teşekkürler,size de.

• Boşuna dememişler kanka ayağı g.t ayağı diye:)

0|0
    0|0
  • sende ilgi duyuyosan şans ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...