En yakın arkadaşımın hoşlandığı çocukla çıktım

Gizli Üye
Ben en yakın arkadaşımın hoşlandığı bir çocukla çıktım fakat çocukla konuştuğumuz iki hafta boyunca ona karşı hiç bir şey hissetmiyordum ve hala da hissetmiyorum. Bunlar arkadaşımla önceden konuşuyorlardı ve arkadaşım çocugu benden kıskandığı için onunla bir tartışmaya girmiş, çocuk da bunu bize nasıl yakıştırırsın gibisinden şeyler söyleyerek arkadaşımın uyarılarını terslemiş onu haklıyken haksız duruma düşürmüş. Sonrada konuşmayı kestiler fakar benim bu kavgadan haberim yoktu, çocuk benim öğrenmemi istememiş. Yani bu çocuk hem benle hem arkadaşımla konuşuyordu ama benimle gayet arkadaşça, arkadaşımla ise flirt gibi bir şey her neyse ondan sonra bir hafta geçti üzerinden ve bu çocuk bana açıldı ben son güne kadar anlamamıştım son günde arkadaşca bana bu kadar değer verme diye uyardım fakat o gün akşam çıkma teklifi etti çok uzun bir de yazı yazmıştı yazının etkisiyle olsa gerek ki kabul ettim ben böyle düşünüyorum ama cidden hala neden kabul ettiğimi bilmiyorum. Her neyse ben bunu kabul eder etmez o saniyeden itibaren pişman oldum o eğer çok öenmsiyorsan arkadaşına söylemeyiz diyordu ama en yakın arkadaşım olduğu için tabi ki ertesi gün onunla konuştum bu arada ben çocuktan ayrılma planları yapıyorum ve arkadaşımdan da beni anlayışla karşılayıp yardımcı olmasını bekliyordum ki hiç bir şey düşündüğüm gibi olmadı. karşımda ağladı tonlarca şey söyledi bende yanından ayrıldım olanları çocuğa anlatıp ondan ayrıldıktan sonra arkadaşıma mesaj attım ve en kötüsü ben arkadaşımın bu çocuktan hoşlandığını hiç hesaba katmamıştım. mesajlarıma ters ters cevap verdi arkadaşlığımı bitirdi tüm sosyal sitelerden sildi fotoğraflarımızı yaktı bugünde okulda eşyalarımı getirdi. son konuşmamızda da dert ettiği şeyin o çocuk olmadığını hatta umrunda bile olmadığını ama benim ona ihanet ettiğimi söyledi. Benim açımdan bakınca bana çok abartıyormuş gibi geldi ama düzgün konuşmadığımız için onu anlayamıyorumda beni affetmeyecekmiş gibi duruyor ama kendimi affettirmem lazım ne yapmalıyım lütfen yardım edin kimseye bir şey de anlatamadım zaten lütfen yardım
En yakın arkadaşımın hoşlandığı çocukla çıktım
12 Cevap