Kaşların ortasını aldım ama simdi utanıyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar dün sormuştum kaşları alayımmı diye bugün kalktım aldırdım ama şimdi çok garip geldi aldığım yerlerin rengi beyaz normal ten rengimle tutmuyor yani çok belli oluyor şimdilik ve dışarı çıkamıyorum ne yapmalıyım

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• zamanla alışırsın rengi de eski haline döner.o zamana kadar fondöten sürebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kaşların o bölgeyi güneşten koruduğundan yüzünün bütününden açık kalmış.Birkaç güne normale döner takmamaya çalış

0|0
    0|0
  • zamanla beyazlık gider yüzünün diğer rengine döner olmadı kapatıcı ya da fondöten sürebilirsin alışırsın zamanla bişeycikler olmaz

0|1
    0|0
  • Yo bence hiçbir sorun yok aldırmanda . Gayet iyi yapmışsın kötü duruyorsa aldır . Rahatcada cık yani brşey olmaz tek kaşının ortasını aldıran sen değilsin sonuçta. Kaşlarının her tarafını düzelttiren erkek arkadaşlarım vardı rahat ol :D

0|0
    0|0
  • Ufak bir fondöten darbesiyle hallolur merak etme.

1|0
    0|0
  • alışkın olmadığınız için öyle geliyor

0|0
    0|0
  • Alışırsın zamanla 3<

0|0
    0|0
  • Gider o beyazlık merak etme.

0|0
    0|0
  • ahaha evde dur sen de :D

0|0
    0|0
  • fondoten sür bebegm tenine uygun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben de kaşlarımın arasını aldım, resmen üşüyorum :D:D

(kaşlarımda öyle bir problem yok, alana da karışmıyorum)

0|0
    0|0
  • Alma, niye alıyosun? Senin anatomik özelliğin bu.. Yani seni sen yapan şeylerden.. Üç-beş kezbanın lafı için neden bozuyorsun ki sana has olan bir detayı?

1|0
    0|0
    • kızlar için almadım demicem ama ilk neden o değil ... kaşların ortası çok rahatsız ediyor yüzümü yıkarken bi kıl kopuyor ötekiler aşağı kayıyor ve kaşlarımı dışarı bakerken görüyorum yani rahatsız edici bir durum sadece dış görünüşüm düzelsin diye yapmadım

• Kaliteli bir berbere git, durumu anlat.. O anlar.. Hem de yüzüne göre şekil vermesini bilir.. Yaptığın en ufak hata kabak gibi sırıtır yoksa.

• kız kardeşime aldırdım baya düzgün aldı berbere gitmeye gerek olduğnu sanmıyorum sadece dışarı çıkmak problem

• zamanla oralar da koyulaşır, güneşe çık,

0|0
    0|0
  • biraz güneşte falan dur orasıda ten rengine dönüşür.

0|0
    0|0
  • Solaryuma gidebilirsin zaten yaz geliyor ve güneşte orası da yanmağa başlar sorun etme.Hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...