Severek evlendiğinizde alınan şeylerin parası önemli mi sizin için ?

Ya afedersiniz ama gerizekalının biri 6000 liralık yüzük istediğinde laf ediyolar diye triplere girmiş yani siz de böyle yapar mıydınız? Kıyafet yüzük vs. alırken fiyatı yüksek olsun diye tutturur musunuz ?

Ben sevdiğimle evleniyosam eğer parmağıma taktığı yüzüğün fiyatının hiçbi önemi yok. Gösteriş meraklılarından nefret ediyorum. Siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• para muhabbetleri evlenmeden önce başlar da paranın lafını yaparsa iki sevgili birbirine o aşktan bir bok anlamam benbazı kızlara gelince dediğin gibi şu yüzüğü isterim bu yüzüğü isterim 2000-3000 lira lan sen sevdiğin adamla evlenmişsin adamı neyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gösterişe Gerek Yok Sonuçta Evleniyoruz Ayağımızı Yorganımıza Göre Uzatmamız Lazım Para Kolay Kazanılmıyor

1|0
    0|0
  • Tutururum tabi yolardan toplamıyoruz parayı seven kadın erkeğinin cebini yorarmı demek yüreğini değil çüzdanını sevmiş :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşınızın parmağında büyük yüzük görünce iç geçirmeyin en azından. Tutarlı olmak da lazım.

0|0
    0|0
  • Gosteris biraz kadin fitrati geregi vardir. Ama erkek bunu dengeleyecek olgunlukta olursa sorun cikmaz. Tabiki gosteris hic bir zaman kimseye kar getirmez aksine goturur.

0|0
    0|0
  • madem seviyosun karsindaki zora dusuyorsa kotu bir durum , dusmuyorsa zenginse konu bir le olmaz ayiptir evleniyon cunki

0|0
    0|0
    • Karşındaki buna laf ettiği halde pahalı şeyler istiyorum diye tutturmak aptallık olur ama :)

• evine alınan eşyayı herkes kaliteli almak ister ama olmayınca da olmuyor..bu konuda bence erkekleri kızlar fazla zorlamasın çünkü kötü oluyorsun ve biryerde patlayasın geliyor..

0|0
    0|0
  • tamamen senle aynı fikirdeyim verdim 5* ını ;)

0|0
    0|0
  • Seninle aynı düşüncedeyim.

0|0
    0|0
  • cok iyi dusunuyosun zaten parasi olan erkekte dusuk fiyatli bisey almaz ki gerekeni yapar yani

0|0
    0|0
  • eğer sevdiğim ile evlenirsem fiyat benim için önemli değil abartılmadığı sürece

0|0
    0|0
  • erkek avcıları onlar sevgili deyil

0|0
    0|0
  • pahalı olması sana olan sevgisini mi gösteriyor? böyle saçma seyler hep filmlerden geldi oof of

0|0
    0|0
  • hayır değil

0|0
    0|0
  • Aferim, 5 stars.

0|0
    0|0
  • paraya falan bakmam en ıyısını alırım

0|0
    0|0
  • Bana alınan hediyelere dikkat etmem fakat

kendime aldığım şeylere çok dikkat ederim.

Kalitesiz olursa asla giymem ya da kullanmam.

Buna tarz meselesi diyebilirim. Şu an misal laf aramızda

Üzerimde tam 10.000TL var :))))

0|0
    0|2
    • Çok iticisin 10000 tlyi al ve burayı terket :D

• Teşekkür ederim. Allah olmayanlara da versin inşallah...

• Bankada 3-5 milyonum varsa istesin

Almiyorsam ben hayvanim. Ama bankada param yokken 6 binlik yuzuk istiyorsa o hayvandir.

Bu kadar acik:) yuvayi disi kus yapar... ego tatminine gerek yok;) evlilik birbirini zora sokma kurumu degil

0|0
    0|0
  • 1kere evlenılıyor eger seversem en kralını alırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben sana katiliyorum severek evlenenler degil her evlenenler ufak tefek seylere takilmamali, en pahalisina gitmemeli. yuzukmus elbiseymis esyaymis karin doyurmaz. gosteris amacli yapan cok ama nasil yapiyorlar ki kredi cekipte cok buyuk miktarda. bence hic gerek yok yuzuk olsa nolur olmasa nolur sevdigin kisiyle evlendikten sonra. ben sevdigimle evlensem gozum sdc onu gorur pirlantaymis vs aklima bile gelmez

1|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum sana. Kızım evlenmek istediğinde, ne düğün isterim, ne gelinlik isterim nede salonda nikah isterim dedi. Bari gelinliğe benze 1 elbiseye razı ettik. Ama ne yazık ki şimdi kocasından boşanmak istiyor. Meksikalı kocasının babası da öldü bu ayın 14 ünde.

• uzuldum adiniza gercekten :(

• Tabikide parasinin hic bir önemi yok olmamalida..

0|0
    0|0
  • o kadar önemsiz ki böyle şeyler düğünümde bile imitasyon bilezik taktım kollarıma :(

0|0
    0|0
  • lordlizard'a katılıyorum.

0|0
    0|0
  • ya gösteris meraklilari iste :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...