Besıktaş fenerbahçe derbisi

selam arkadaslar hafta sonu hepimizin bildigi uzre dev bir maç var ve biz bu maca inşallah şahitlik edicegiz sizce dev derbiyi kim kazanır? not: tarafsızım :)

Güncellemeler:
tarafsızım ama ev sahibi oldugu için besıktasın daha çok avantajı var

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence Fenerbahçe bu maça daha hazır ve istekli geliyor. Beşiktaşın defans göbeğine saldırırsa sonucu alacaktır. Bu maçta Beşiktaş Gökhan ve Olcayı iyi kullanmalı. orta saha da mutlaka önde basmalıdır. Bireysel hataları yüksek oyunculardan kurulu Beşiktaş taraftarın desteğiyle tempolu ve dikine oynarsa başarılı olur. Aksi takdirde Fenerbahçe topa sahip olacaktır ve defans göbeğinin önemli hata yapmasını zorlayacaktır. Maçın adamı adaylarım Oğuzhan, Atiba, Almeida, Emenike, Meireles, Gökhan. Eğer Fenerbahçe kazanırsa şampiyon olacaktır. Şampiyonluk halinde tüm takım ellerini kaldırıp Beşiktaş tribünlerini alkışlasın isterim. abartılı sevinç yapmadan birbirilerine sarılıp kenetlensinler. tüm tribünleri selamlasınlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Öncelikle Fenerbahçenin kadrosu daha kaliteli ve şampiyonluğu artık matematiksel olarak bitirmek istiyor Beşiktaş ise CL açısından avantaj yakalamanın peşinde beraberlik ağır basıyo bu arada Beşiktaşın sahasında olması pek bişe ifade etmiyo bence bir Arena veya Kadıköydeki baskı oluşmuyo yani saha avantajı bence etkilemez bu arada FB naılsa şampiyonuz kafasında değilde gerçekten 3 puan almak isterse Beşiktaştan alır ama BJK de Feneri sever o ayrı :)

0|0
    0|0
    • Kardesm o kadar fanatik diilm taraf tutmuyorum takim hic tutmuyorum cunku gereksiz ha derbilere ilgim var iyi olan kazansin ama besiktas olimpiyat stadinda 80 bin kisiyle taraftar rekoru kirmis ayrica inonu stadi yikilmadan son gencler birligi macinda 142 db rekoru kirmis ustelik 36 bin kisiyle ve Kadıköy'de bile besiktas feneri zorlasa yeniyomus en son macta ama sen sanrm cok fanatiksin bunu kabullenmiyosun bence dostum :)

• Ben fenerli falan değilim GS liyim ki kim yenerse yensin GS bu sene kötü ztn 2. olmasada olur haketmiyosan olmicaksın o ayrı bu arada fanatik değilim decibelle dediğim şeyin alakası yok yani tezahüratlada alakası yok Beşiktaş GS maçında stad fuldu taraftar baskısı hissedildimi yok bu farklı bişe Kadıköyde çok hissediliyo baskı mesela Arenaya geçtikten sonrada Arenada hissediliyo fazlasıyla olimpiyatta isterse 100.000 kişi olsun hissedilmez o baskı yeni stadda belki..

• Olimpiyat stadina bikere gitmistim dedigin gibi 1 milyon kisi olsa cok acik stad bisi olmuyo

• Beşiktaş almeida ile uçacak

0|0
    0|0
  • e-biletin damına koyayım

0|0
    0|0
  • Ev Sahibi Favori Ama 3 İhtimalli Bir Maç Belli Olmaz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bu maça fazladan kombıne var uselık passoıge para vermenıze gerek yok ılgılenen arkadaşlara eklesın mesaj atsın :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanıcak ve şampiyonluğu ilan edicek.

0|0
    0|0
  • 3-1 Alıp ŞAmpiYoooooNluĞumuzu İlan edeceğiz :D

Vuhhuu

0|1
    0|0
  • beşiktaşım alacak

0|0
    0|0
  • sesim kısılacak yine bağırmaktan. ezeceğiz feneri :)

0|0
    0|0
  • fenerliyim. besiktas kazansin

0|0
    0|0
    • Sen fenerliysen ben ordusproluyim

• dev maç denmez ki bu maça gs-fb olsa nese

0|0
    0|0
    • dünya derbileri sıralamasına baktım en büyük maçlardan bitanesi besıktas fenerbahçe ile galasaray fenerbahçe maçı dünya derbisi oluyormus kardeşim

Yükleniyor...