Sitedeki kadınların birçoğu sanki erkeklerden nefret ediyor sanki sizdede böyle bir his uyanıyormu

Sitedeki kadınların birçoğu sanki erkeklerden nefret ediyor sizdede böyle bir his uyanıyormu hor görme , küçümseme canlarını yakmaya çalışmak falan sanki reelde canlarını yakan erkeklerin (sevgili,nişanlı evli, v.s) kişilerin intikamını almaya çalışılıyormuş gibi ya da ben öyle algılıyorum bir mesafe ve öfke var ?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• şurada yaş ortalaması 20 ve civarı ,sadece agrasif cümleler ve sapsız-çöpsüz laflarla sivrilip sözde dikkat çekme derdinde olan ama özel hayatında aradığı mutluluktan yoksun olup birilerine laf koyarak üç beş hasılat koparan tiplerin ne dediği , çok da önemli olmasa gerek.

0|3
    4|3

Kızlar Ne Diyor 9

• Mutluluğunu buraya yazsa kıskanırız bence. O yüzden millet paso olumsuzlukları yazıyor. Orada başka bir mesaj var; herkesin sevgilisi var panpa.

0|1
    2|1
    • bu genelde sohbet etiğm kaıdnalrda içimde uyanan bir his erkek olduğum için nefret ediliyormuşum gibi

• Yok, ben insanları sevmiyorum. Cinsiyetçi söylemlerden uzak bir sevgisizlik.

0|0
    0|0
    • sen komple sevmiyorsun anlaşılan peki bişey sroacam kendini seviyonmu :)

• erkeklerden nefret etmiyorum ben terbiyesiz, seviyesiz yaptığı yorumu bilmeyen insanlardan nefret ederim bu bayan dahi olsa...

0|0
    0|0
  • Bir erkek için, tüm erkekleri paso kötü sayamam. Çoğu da iyidir, yeter ki beyni kullanmayı bilelim. Ama 4/3.5'lik bir kesimin beyni olmadığına göre, ağlayan kezbanusmuslar hep kendileri oluyor.

0|2
    6|3
  • Erkeklerden nefret ettiğim doğru ama nedeni bu değil.

0|0
    2|3
  • Çoğu abaza

0|0
    0|0
  • öyle birşey yok siz erkeklerde bu sitede kızlara çok iyi davranmıyor herşey karşılıklı bence :))

0|0
    0|0
    • İyi davranmiyor derken ne gibi mesela ?

• teşekkür ederim :))

• rica ederim :)

• Genel olarak insanlarda sevgisizlik hakim zaten. Kendilerini düşünüyorlar. İnsanlara bakıyorum da yürürken bile benciller. Pat diye çarpıyorlar omzuna. Bir başkası çünkü o. Onlarda ise ben kavramı hakim. Tuhaf işte.

1|0
    0|0
  • bir de erkekler için yorumlayacak olursak onlarda kendini gösterme çabası içindeler.

eşini aldatıp burada yazanları da görüyoruz, evli olduğu halde işyerinde flört yaşayanları da .

1|0
    0|1
    • öyle tabi onlarıda görüyoruz ben kendi tespitmi paylaştım sende paylaşabilirsin tespitlerini :)

Erkekler Ne Diyor 6

• hepimizi abaza sanıyorlar :) oysaki öyle değil yani öyle olmamalı acaba öylemi belkide öyledir :D :D :D

0|0
    2|0
  • zaman zaman, çünkü internete gireyim kafam dağılsın gibi bir düşünce var neden kafan dağılsın canını sıkan şeyler yüzünden kadın için genelde bu erkektir yani haklısın

0|0
    0|0
  • Konuştuğum insanlarla gayet iyi bir sohbetimiz var belki sana öyle denk gelmiştir çok özel konulara girmesekte hepsi cana yakın insanlar.

0|0
    0|0
  • Hiç dikkat etmedim ama olabilir de

0|0
    0|0
  • evet icini dokuyor herkes burada

0|0
    2|0
  • Olabilir.

0|0
    2|0
Yükleniyor...