İki kelamınıza ihtiyacım var :) - :(

Çok mutsuz oldum ben iki kelamınıza muhtacım.Şööyle ki normal bir gündü 1 hafta önce sevgili adayım beni arayıp sormadığı için canım sıkkın senle alakası yok aklım başka yerde hayatımda kimsse yok kendine iyi bak kusura bkam ademişti sil beni dedim silmemişti bende ona bugün amacın ne yazdım bir amacım yok yamış bende O zaman ? yazdım beni neden silmiyorsun demek istedim bunu yazarak o da bana Çünkü ben senin istediğin gibi biri olamicam dağınık bir düzenim var yamış hemen arkasından o zaman ne demek anlamadım ben zaten sana seni rahatsız etmem demiştim yazınca bende artık sana söyleyecek bir şey kalmadı herhalde kusura bakma ben rahatsız etmiş oldum yazdım.Şimdi siz söyleyin neden silmiyo beni ? O kadar üzüldüm ki hiç üzülmezken çok mutsuz hissediyorum :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• iyide sen neden silmiyorsun? bu senin tepki insanı olduğunu gsterr ipleri eline almayı denesene

0|0
    0|0
    • Sildim ben o beni silmiyor engellemiyorum çünkü rahatsız etmiyo hem engellesem bile görünmeye devam ediyo silmedikçe

• Ben onu sildim o beni silmediği için görünmeye devam ediyo

• engelle o zaman. boşver uğraşma ister silsin ister silmesin onun paşa gnlüne kalmış seni silip silmemesind ebir anlam arama

Erkekler Ne Diyor 2

• Canım benim hayatımıza yön verirken kıstasıımız önce mutluluğumuz olmalı... Ama bu bir başkasının belirleyeceği mutluluk değil ! önce kendimizle barışık yaşamayı bilmemiz gerekir...

0|0
    0|0
  • Umursamıyor olabilir sen sil.

0|0
    0|0
    • Ben onu sildim o beni silmediği için görünüyo bende de :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...