Bursaspor -Galatasaray maçının bilet fiyatı 800 tl'miş ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bursaspor'un kombinesi okadar para etmiyorken koyduğu bilet fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz.?

Bursasporlu yöneticeler ne kadar karaktersiz ve şeref yoksunu olduklarını bu maçla göstermiş oldular.

Bursaspor ve taraftarları yediği küfürleri meğersem sonuna kadar hakediyolarmış bunuda öğrenmiş oldu.

Bursaspor'un bilet konusundaki bu tavrı Galatasaray ve taraftarlarından korktuğunun büyük bir göstergesi.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• yuh diyorum dahada başka bişey demiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• maca girerken tiridi gozluk vereceklermis boylece aslinda bursa macini degil el clasico'yu izleyecekmisiz. bu yuzden pahaliymis link vatandasin ilk tepkileri

0|2
    0|0
  • Maksat normal taraftar grupları gelmesin zenginler gelsin onlarda küfür etmez zaten oturduğu yerden maçı izlerler

0|2
    0|0
    • Futbolun güzelliğide her kesime hitap etmesiydi i*ne bursa buna engel oluyor boşuna bu kadar küfür yemiyolar.

• Bu futbol fanatiği aptallar yüzünden oluyor hep, birileri gidip maliyeti 20-30 lira olan formalara gidip 120-150 tl ödüyor ordan para geliyor buradan para geliyor futbolculara bakıyorsun milyon dolarlar kazanıyorlar, yani diyorum ki bu kadar aptal varken gayet normal

cayırt

0|2
    0|0
    • Yok panpa bunların garezi bize 4-5 hafta önce arenada 6 tane atınca dötleri korktu toplarn.

• Stadın tamamı 800 tl değil sadece misafir tribünü ve kale arkası 800 tl. Diğer bölümlerin fiyatı normal. O yüzden kale arkasından almazsın normal bilet alıp formasız izlersin

0|1
    0|0
  • Önemli Değil Onlarda Bizim Stada Geldiğinde Bilet Fiyatlarını 1500 TL Yaparız Olur Biter

0|1
    0|0
  • 6 nın acısıdır o :)

0|1
    0|0
  • yani maça gelmeyin diyor efendice :D

0|1
    0|0
  • bursalılar şaşırmış akşam gs koyacak bursalılar kendine gelir:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...