Sizce gönül gözünüz açık mı?

Hiç düşündünüz mü, çevrenizde olup bitenlerin ne kadarını fark edebiliyorsunuz? Gözlemleriniz ve sezgileriniz bu konuda size ne kadar yardımcı oluyor ve dahası farkındalılıklarınızı pratiğe dönüştürebiliyor musunuz?

1|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi olduğum konulardan biri diye düşünüyorum. Çok iyi ve dikkatli bir gözlemciyimdir, birçok şeyin farkındayımdır. Sadece bazı şeylerin zamanını beklerim.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben aptalım.

En azından öyle davranmak zorundayım.. yoksa selam verecek yüze sahip çok az insan kalır

çevremde.

1|1
    0|0
  • Aç karnına düşünemiyorum...

ama şu varki gönül gözü açık olan kimseler benim gönül gözüm açık demez ve böyle insanları sadece gönül gözü açık olan kimseler görür.

0|1
    0|0
  • Farkındalığımın olduğunu düşünüyorum. Gözlerim gerçekten görüyor, kulaklarım gerçekten duyuyor ve ben gerçekten insan oluyorum...

0|1
    0|0
  • Rüyamda gördüğüm bır kac sey gercek oldu ama acık oldugunu dusunmuyorum gönül gözü cok farklı bır sey

0|1
    0|0
  • Bence açık ama gözleri bozuk *-*

0|1
    0|0
  • gönül gözü diye bir şey var mı bilmiyorum emin değilim

0|1
    0|0
  • Kapalı taklidi yapıyorum.

0|1
    0|0
  • açık

keşke etrafımdakilerinde oyle olsa

0|1
    0|0
  • gönül gözüm pörtledi resmen asfghkjl

0|1
    0|0
  • evet açık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Farkındalığımın yüksek olduğunu düşünüyorum.

Görünen(zahiri)in, göründüğü gibi olmadığını, sadece bizim görebildiğimiz kadar olduğunu,

arka planda, başka gerçeklerin de olabileceğini (batıni) fark edebiliyorum.

Sonuç olarak, üç boyutla sınırlı bir dünyada yaşıyoruz, ve göremediğimiz gerçekler de var.

0|1
    0|0
  • gönül gözüm pek sayılmaz ama gözüm baya açıktır sonuçta kayseriliyiz :)

0|1
    0|0
  • Close

0|1
    0|0
  • benimki çook açık:S pek uğraşmıyorum ama bu konuda biraz bilgim var.

0|1
    0|0
  • farkede farkede az daha delirme aşamasına geliyorum. her şeyi farketmeye başladım bir ara allahtan unuttum o günler geride kaldı

0|1
    0|0
Yükleniyor...