Arkadaşlar yardım eder misiniz noluuur :(

1 hafta önce 7yıllık sevgilimden ayrıldım.Normalde yurtdışında yaşıyor.Türkiyeye gelmişti.Telefonunda yakın arkadaşının attığı bir mesaj vardı:akşama 2 kız ayarladım diye ama onun cevabı yok sonra tekrar çocuk tamam demiş.Ne yazdığını bilmiyorum.Ayrıca başka bir kıza gecenin bir yarısı yollanmış mesaj gördüm onu da arkadaşının attığını iddia ediyor.Beni çok sevdiğini söylüyor ona çok güveniyordum ama bu olaydan sonra güvenim sarsıldı ne yapmalıyım..şimdiden çok özledim ama 5gündür hiç aramadı (belki ben ağır konuştuğum içindir bilmiyorum ama seven insan yinede aramaz mı suçsuzsa madem)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• 7 yıldır yakalamadın şimdi mi yakaladın. Hem 7 yıl ne diye bekliyonuz madem uzun vadeli bir ilişki yaşayabiliyorsunuz neden evlenmediniz? o zaman gözünün önünde olur hem daha sadakatli olma gereksinimi hissederdi. Şimdi sonuçta sen onun sevgilisisin, karısı olsan bekar arkadaşlarından eskisinden daha uzak olurdu.

Erkektir sonuçta ihtiyacını bir şekilde karşılayacak. Çok üstüne gitme barış bence. Eğer evliyken kaçamaktan bahsetseydin kızardım ama sonuçta uzakta yaşayan bekar bir erkek... Ya hak ver biraz ya da evlen fırsat verme.. Bilmem anlatabildim mi...

0|0
    0|0
    • ordan bakınca kaç yaşında görünüyorum.Evlenme yaşımız daha yeni geldi ama o evlilik için hazır değil.iş güç olarak diyorum.ve herşeyin bir kopma noktası vardır demek ki bu da 7 yılın sonundaymış bence hç birşeyi küçümseme Allah'ın kimin ne zaman başına bir iş getireceğini bilemezsin.Yorumun için de teşekkürler..

• Normal değil ama içinde bulunduğu durumu da gözardı etmemek gerek. Hani derler ya hafifletici sebepler gözönüne alınarak diye... Kişiden kişiye değişir bu durum sen hazmedemeyenlerdensin, ben sevdiğimden hemen vazgeçemeyenlerden. küserim kızarım ama bir kalemde silemem herhalde

• anladım canım.evet ben sevdiğimin hata yapmasını hazmedemeyenlerdenim. Çünkü ben ona kalbimi bütün saflığı temizliğiyle açıyorum,bütün samimiyetimle,bütün güvenimle onunla oluyorum.Aynısını bende ondan bekliyorum ama olmamış işte..bende elbetteki bir kalemde silemiyorum.o yüzden buralara minnet ediyorum ya..

Erkekler Ne Diyor 3

• 7 yıllık sevgilimi olur ya :) ayrilan sensin ara bari..

0|0
    0|0
    • ya aldattıysa beni

• her istediğimi yapcak olsam oooo..burda beni tut diye soruyu soruyorum zaten Allah Allah

• Tamam sakın arama

• bu olayı ıyıce arastr 7 yıldr bseyını gormemssn

0|0
    0|0
    • o açıklamalar yapıyor ama beni ikna edecek açıklamalar değil ki :(

• kırılma darılma ama oyle

• resmen kac kere aldatmıs seni yuh sakın arama affetme .s

• e sende ağır konuşmuşşun sen ona hayatı yaşatıp tattırabılıyormuydun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlar küçük yalanlar ama büyümüs o adama güvenemezsin 7yıl ne ya bir insan birini 1 senede tanjr anlaşıosa evlenir bu kadar adam oyalamis seni ..yabanci ülkede kim bilir ne haltlar yemistir o...sen yakaladin yalanlarini o da kıçı yemedi gitti bu kadar basit..böyle piçlere takma kafaa

0|0
    0|0
  • Aldatildigin acik bence.

0|0
    0|0
  • Canım kbakmada herKey ortada sanki bir 7 yıl daha ekleme ona boşver

0|0
    0|0
  • canm kirilma ama bende sahsen yurt disinda yasiyorum fakt buradan biriyle türk yani düsünemem nedeniyse bunlar buradakileri bile aldatiyor kalipda bilmem kac km uzakda olan birinimi aldatmicak...emin olabilirsin onun yurt disinda sevgilileri olmusdur yabanci..bide yani 1 iki sene olsa gene neyse 7 senede eminim olmusdur...ciddi takilmamisdir fakat olmusdur...bunlar burada iyice aziyorlar su bar benim bu disko benim...burdan ortamdan bol birsey yok...tr ye benzemis büyük kücük sehir farkedmiyo

0|0
    0|0
    • canım çok saol insan inanmak istemiyor ama haklısın galiba.4senedir yurtdışında ama eminim olmuştur.o olmadığını iddia ediyor işte öyle olunca ona da inanmak istiyor insan.Şu an ona güvenmememin triplerinde o.bense bunları yaşadığımın.Eğer suçsuz olsa uğraşır mıydı sende?Yada nereye kadar beklemeliyim son vedayı etmek için?Şu an aramamakta kararlıyım.bu süreçte ne önerirsin bana?

• çok saol canım bn inatçı biriyim aramayacağımı biliyor aslında belki oyuzden o da inat yapıyor.bana ayrılırken sen benim en değerlimsin her zaman kapım açık sana dedi.ama savaşmadı işte.bunn için uğraşmadı.canımı yakan bu.değerlisi falan değilim..yüzük olayına gelince de benim için o 1 kez takılmalı o da nişanımda.o yuzden zor :(

• sana hak veriyorum yüzük bir kere takilmali...iyi düsün tasin derim...eger aricak olursa madem mesaj arkadasi atmis ispatlat kizla görüsdürsün bakalim hic bir kiz bu durumda yalan söylemez heralde...yani bencede bir erkek sevdigi icin savasmali..heleki böyle uzun bir süre icin...insALLAH sizn icin en hayirlisi olur

Yükleniyor...