Bu soruyu herkes cevaplayabilir.. +1 En yakın arkadaşınızla aynı kişiden hoşlansanız..

Düşünün.. En yakın arkadaşınız sizin hoşlandıgınız kişiden hoşlanıyor.. Hoşlandıgınız kişi de arkadaşınıza karşı boş değil ve bunu size anlatıyor. Siz olsanız, hoşlandıgınız bu kıza/erkeğe arkadaşınızın da ondan hoşlandıgını bildiğiniz halde bunu o kıza/erkeğe söyler misiniz? Bu olayda erkek diyor ki, onun sana ilgisi oldugunu sanmıyorum, bu konuşma aramızda kalsın kimseye anlatma.. Yalan söylüyor olabilir mi? ve siz napardınız bu durumda?

Güncellemeler:
Ben birinden hoşlanıyorum ve onun da benden hoşlandıgını bazı hareketlerinden anlıyorum. Hoşlanmama ihtimali yüzde 15. Bu çocugun bir arkadaşı var erkek. O arkadaşına ondan hoşlandıgımı söyledim o da bana sana ilgi duydugunu sanmıyorum dedi başka şeyler de dedi. sonra da "aramızda böyle bir konuşma geçtiğini kimse bilmesin" dedi. Bu beni şüpheye soktu.. Biri bilse ona nee bilmese ona ne

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• evet başıma geldi bir defaa byle durum...çok iğrenççç :))

sonuç olarak ikimizde vazgeçtik çocuktan..hahaha :))

1|0
    0|0
    • açıklamayı okudun mu? benim başıma böyle bir olay geldi.. onun da benden hoşlandıgından emindim.. ama arkadaşı dedi ki sanmıyorum sana ilgisi oldugunu. bu konuşma aramızda kalsın böyle bir konuşma geçtigini aramızda kimse bilmesin dedi. bu beni şüphelendirdi açıkçası

• vaktim oldugu an yazıcam canım çok sagol

• tamam bekliyorum canım

Erkekler Ne Diyor 8

• En yakın arkadasımla ben aynı kızdan hoslanıyorsak ve kızda arkadasımdan hoslanıyorsa saygı duyar aralarından cekılır ıcımdekı duyguları bastırırdım...

1|0
    0|0
    • açıklamayı okudun mu? benim başıma böyle bir olay geldi.. onun da benden hoşlandıgından emindim.. ama arkadaşı dedi ki sanmıyorum sana ilgisi oldugunu. bu konuşma aramızda kalsın böyle bir konuşma geçtigini aramızda kimse bilmesin dedi. bu beni şüphelendirdi açıkçası

• Yaptıgın guncellemeden sonra anladıgım su ; yanlısda olabılır konustugun arkadasında senden hoslanıyor ve senın dıgerıne karsı bırseyler hıssetmemenı umıdını kesmenı ıstıyor...yoksa neden aramızda kalsın desınkı...

• bana da öyle geliyor. daha önce bu çocuk bana "bi erkek senden hoşlansa ama çekinse açılamasa sen adım atar mısın" dedi.. ben de hoşlandıgım kişi için mi soruyo acaba dedim belki de kendi için sordu. Bana dedi ki "senin ona karşı tutumun değişicek mi" ben de. " hayır eskisi gibi ilgili davranıcam" dedim.

• Böyle bir durum varsa gerçekten..Benim yapacağım durum sadece dürüstlükle hareket etmek..Hoşlandıgımı karşıma alır ve bana karşı hislerin olup olmadıgını YÜZ YÜZE söylerim.Eğer cevap alamazsam.O zaman kendimi bu kadar sıkıntıya ve dalavereye vermem.Direkt çekilirim aradan.Bu konularda olgunca davranmak en iyisi olacaktır, kanımca.

1|0
    0|0
  • Aradan cekil gitsin ..simdi sorun olmasin ilerde olur. Birak daginik kalsin sana erkekmi yok.

1|0
    0|0
    • o çocuk yalan mı söylüyor bilemiyorum.. aramızda böyle bir konuşma geçtiğini kimse bilmesin dedi resmen ki bilse ne olur ona giren çıkan olmaz yani bu benimle alakalı bir durum..

• Insanlarin niyetini bilemezsin birde oglan zaten guvenini aslinda sarsmis ustune dusme derim .. hayat devam ediyor denk gelir arkadasim sanadq biri aceleye gerek yok.

• Hoşlanmam...o zaman en yakın arkadaşın değildir o kişi

1|0
    0|0
  • sevenlerin arasına girilmez aradan çıkarım zorumada giderse konuşmam birdaha kimle konuşmaman gerektiğinede sen karar ver :)

1|0
    0|0
  • İkisi birbirinden hoşlanıyorsa içimde saklardım ama kızın kalbi boşsa, seviyorsam gider konuşurdum

1|0
    0|0
  • ben aradan çekilirim açık ve net yasadıgım oldu da

1|0
    0|0

• aslını kızdan öğreneceksin en kısa yol bu

• ben kızım zaten yahu.. onun arkadaşı da erkek ayrıca

• Yalan söylemez o konuda aradan çekilirdim

1|0
    0|0

• Ben insanları anlamıyorum zaten bu konularda genelleme yaparak konusuyorum ben

Kızlar Ne Diyor 2

• aşk üçkenleri beni geriyor geri çekilme hissi uyanıyor içimde ötede oynasınlar diyorum..

1|0
    0|0
  • Onları sevgili yaparım.

benlik bişey yok adam arkadaşımdan hoşlanmışsa.

yüzsüzlüğe gerek yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...