Devam mı etsem bıraksam mı ?

ben karate sporu yapiyorum ve şehir dışına maclara gidiyorum ama heyecanimdan bisey yapamiyorum bazen bu seferde gidicem ama annem kazanamıyo olmuyo diye komsuyla konusurken duydum sizce o maca gidip hirslaniyim mi anneme nasil davranmaliyim yoksa karateyi birakiyim mı ?

Güncellemeler:
Peki anneme normal mı davranmalıyım kırılmış mı
yine kazanamazsam maçlara hitmiyim mi sizce ?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• bence sadece heyecanını yenerek insanlara neler yapabileceğini gösterebilecek potansiyelde birisin.en azından bunu sezinliyorum. bence o maça git heyecanını yen ve aldıgın ödülü annene cevap olarak göster. eminim o da gururlanıp her maçını kazanıyo demeyi isterdi ama anne işte annelerimiz hep öyle seni düşünüyor belli ki kazanamadıkca üzüldüğünü biliyor. ama bu kez git ve al o lanet olası ödülü.bu kez senin hakkın ! bu kez cevap hakkı sende ! bu kez senin için oraya konuldu o ! bu kez seni beklyior ! heyecanını yen ve seni bekleyeni al gel !

0|0
    0|0
    • annene normal davran o sana üzüldüğü için arkadasına içini döküyor. senin kırılacagın bişey yok ki bunda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Anneni dinle

0|0
    0|0
  • Evlenebilirmiyiz ?

0|0
    0|0
  • sen nasıl istersen

0|0
    0|0
  • Annen haklı beceremiyorsun demekki. Herkes herşeyi yapacak diye bişey yok

0|0
    0|0
  • sacmalama ne bırakması heyacan butun musabakalrdan once butun sporcularda olur olmassa sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • devam et bence.

0|0
    0|0
  • maçlara çıkcak konuma geldiysen heyecanını yenmiş olman lazm bu zmana kdr ne kdr zmndır yapıyosn

0|0
    0|0
    • 4 sene oldd maclara cikiyorum cikinca ne yaptigimi hatirlamiyorum ama bazen oluyo annemde bana guvenmiyo artik

• heyecan daha çok yumruk yemeyle ve yumruk atmayla giderilir maçlara çıktıkça geçmesi lazm ama karatede pek yumruk yemiyosn puanlamaya dayalı karate vurup bırakıyosn

• kendini kazanmaya odakla canım. halledemeyeceğin şey yok.

0|0
    0|0
  • senin ne hissettiğin önemli mutlumusun yaptığın spordan yoksa mutlu değilsinde öylesinemi yapıyorsun öylesine yapıyorsan sen bilirsin gerçekten seviyorsan heycanlanacak birşey yok dal gitsin ve annene bakma kendini ispatla

0|0
    0|0
    • annene gelecek olunca hiç duymamış gibi davranabilirsin

• Benim üzerimde çalış istersen, zaten hep bir bayandan dayak yeme fantezim vardı :-*)

0|0
    0|0
    • Birdaha güncellersen bende bildiğim tüm dövüş tekniklerinj üzerinde uygulayacam

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de karate yapiyorum ve hocamla konustum antrenmanda kumite teknik calisirken falan gayet iyi oldugumu soyluyor ama macta teknik cikamiyorum bu tamamen heycandan ve korkudan kaynaklaniyor. Hirs yap daha cok calis belki de yeterince iyi degilsindir ura mawashi falan calis moralin yerine gelsin kendine guven.

0|0
    0|0
  • bırakma yahu.. herşey zamanla olur. kimse zart diye profesyonel olmuyor ki.. azmin kırılmasın devam et. ama heycan kontrolü üstünede çalış

0|0
    0|0
  • ben olsam devam ederdim

0|0
    0|0
  • Maça gidip hırslanmalısın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...