Devam mı etsem bıraksam mı ?

ben karate sporu yapiyorum ve şehir dışına maclara gidiyorum ama heyecanimdan bisey yapamiyorum bazen bu seferde gidicem ama annem kazanamıyo olmuyo diye komsuyla konusurken duydum sizce o maca gidip hirslaniyim mi anneme nasil davranmaliyim yoksa karateyi birakiyim mı ?

Güncellemeler:
Peki anneme normal mı davranmalıyım kırılmış mı
yine kazanamazsam maçlara hitmiyim mi sizce ?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• bence sadece heyecanını yenerek insanlara neler yapabileceğini gösterebilecek potansiyelde birisin.en azından bunu sezinliyorum. bence o maça git heyecanını yen ve aldıgın ödülü annene cevap olarak göster. eminim o da gururlanıp her maçını kazanıyo demeyi isterdi ama anne işte annelerimiz hep öyle seni düşünüyor belli ki kazanamadıkca üzüldüğünü biliyor. ama bu kez git ve al o lanet olası ödülü.bu kez senin hakkın ! bu kez cevap hakkı sende ! bu kez senin için oraya konuldu o ! bu kez seni beklyior ! heyecanını yen ve seni bekleyeni al gel !

0|0
    0|0
    • annene normal davran o sana üzüldüğü için arkadasına içini döküyor. senin kırılacagın bişey yok ki bunda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Anneni dinle

0|0
    0|0
  • Evlenebilirmiyiz ?

0|0
    0|0
  • sen nasıl istersen

0|0
    0|0
  • Annen haklı beceremiyorsun demekki. Herkes herşeyi yapacak diye bişey yok

0|0
    0|0
  • sacmalama ne bırakması heyacan butun musabakalrdan once butun sporcularda olur olmassa sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • devam et bence.

0|0
    0|0
  • maçlara çıkcak konuma geldiysen heyecanını yenmiş olman lazm bu zmana kdr ne kdr zmndır yapıyosn

0|0
    0|0
    • 4 sene oldd maclara cikiyorum cikinca ne yaptigimi hatirlamiyorum ama bazen oluyo annemde bana guvenmiyo artik

• heyecan daha çok yumruk yemeyle ve yumruk atmayla giderilir maçlara çıktıkça geçmesi lazm ama karatede pek yumruk yemiyosn puanlamaya dayalı karate vurup bırakıyosn

• kendini kazanmaya odakla canım. halledemeyeceğin şey yok.

0|0
    0|0
  • senin ne hissettiğin önemli mutlumusun yaptığın spordan yoksa mutlu değilsinde öylesinemi yapıyorsun öylesine yapıyorsan sen bilirsin gerçekten seviyorsan heycanlanacak birşey yok dal gitsin ve annene bakma kendini ispatla

0|0
    0|0
    • annene gelecek olunca hiç duymamış gibi davranabilirsin

• Benim üzerimde çalış istersen, zaten hep bir bayandan dayak yeme fantezim vardı :-*)

0|0
    0|0
    • Birdaha güncellersen bende bildiğim tüm dövüş tekniklerinj üzerinde uygulayacam

Kızlar Ne Diyor 4

• bırakma yahu.. herşey zamanla olur. kimse zart diye profesyonel olmuyor ki.. azmin kırılmasın devam et. ama heycan kontrolü üstünede çalış

0|0
    0|0
  • ben olsam devam ederdim

0|0
    0|0
  • Maça gidip hırslanmalısın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...