Hayatınızda en çok neye üzüldünüz ?

Hayatınızda en çok neye üzülmüştünüz ? Hiç unutamam dediniz .Hala üzülüyormusunuz ? Yoksgeçtimi ?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Babamın vefatı

0|0
    0|0
    • Evet cok kotu ne zaman oldu ?

• Daha cok yeni Allah sabir versin

• evet . ALLAH razı olsun

Erkekler Ne Diyor 11

• askerdim licede.. bır cok arkadasımı aynı gunde aynı dk da kaybettim:(

allah makamlarını versin..

0|0
    0|0
  • Benim bir üvey akrabam vardı gerçi artık görüşmüyoruz pek ama ona ilk zamanlarda git git ya git istemiyorum tamam git tek gezicem felan dmeiştim neden böyle birşey yaptım bende anlamıoyrum*çok pimanım çünki çok ama çok merhametli biriyimdir şükür hala arada bir aklıma gelip durur keşke o günden önceye dönebilsem ama aynı olacagından aklıma bile getirmek istemem belli değil yani ne olurdur farklımı olurdu

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kaybettim üzülüyorum hala unutmakmı unutamamki ..

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızla tartıştık ve bende ona cevap verdim hayatta en üzüldüğüm şey budur keşke cevap vermeseydim dediğim tek şey ve o olaydan sonra küstük gurur yapıp barışmadık birdaha hala en üzüldüğüm olaydır.

0|0
    0|0
  • Bir kere üzüldüm neye üzüldüğümü hatırlamıyorum bir faydasını görmedim ondan sonra hiç üzüldüğümü hatırlamıyorum ders çıkarırım sadece

0|0
    0|0
  • Kadinla erkegin uzulmeleri birbirine zit iki sinisoidal dalga gibidir. Ilk basta kadin kendinj parcalar uzulur aglar ama sonradan erkekde eyvahlar baslar.

0|0
    0|0
  • Bazi hatalarim var beni cok uzen gecmiste yaptigim

0|0
    0|0
  • Büyük konuşup ayağıma dolandığı zamana

0|0
    0|0
  • kız arkadaşıma git demiştim.hala üzülürüm .

0|0
    0|0
  • Kiz arkadasimin askerdeyken beni terketmesi oldu

0|0
    0|0
    • Bunu cok duydum malesef

• Şu an gecti artık ama çok uzulmustum çünkü çok şeyler yasamistik biz onunla beni birakmaz diyordum

• Başarılı parmakla gösterilen parlayan bir yıldızdım söndüm şimdi ışığımı kaybettim başarı çığlıkları attığım günleri hatırlarım ve iç çekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aşk acısı falan boşş onlar geçer elbet. ama sevdiğin insanın ölüsünü gör. ister 1 yıl geçsin ister bir ömür adı geçtiğinde ağlarsın.

0|1
    0|0
    • Oylemi oldu sende ?

• aynen öyle oldu.. herşey unutulur ama o boşluk çok başka işte düştümmü çıkamıyorsun malesef

• Cok kotu ya Allah sabir versin

• çok üzüldüğüm şeyler oldu elbet ama ben zaman geçince unuturum hatırlamam iyi bir huy mu kötümü bilmiyorum ama öyleyim.

0|0
    0|0
  • annemi kaybettiğime üzülmüştüm. bu devirde millet aşk acısına ölüyo hayatta aşktan daha önemli şeylerde var.

0|1
    0|0
  • çok üzüldüm çok ağladım ama hayırlısı buymuş elbetteki sadece korkum döktüğüm gözyaşlarımla Rabbime inşallah asilik etmemişimdir...

0|0
    0|0
  • Birine çok fena aşık olmuştum ömrü billah unutamam demiştim ama unuttum hatta başkasıyla çok mutlu bir ilişkim var şimdilerde..

0|0
    0|0
  • Su son 2 bucuk senem bosuna gecti ve hala bosuna geciyo keske hic tanismasaydmşu anbirakmak istyrm ama birakamiyrm uzulyrm ona kendsi anlasn sogusn istyrm olmuyo habire daha cok seviyo

0|0
    0|0
  • Kamuran Akkor - Üzülmedim ki.

0|0
    0|0
  • Geçti

Unuttum .

0|0
    0|0
  • unutmadığım bişi yok sildim hepsini artık.

0|0
    0|0
  • Dedemin vefat etmesine

0|0
    0|0
Yükleniyor...