ERKEKLER YARDIMINIZI İSTİYORUM....

Bi bayan sizden ayrılmak istiyo ama sizce

1-sessiz sedasız çıksın hayatınızdan siz arayana kadar bişey demesin mi?

2-bütün rahatsızlıgını belirtsin.istemiyorum artık ben arama sorma gibi agır konuşmalı mesaj mı yazsın?

ama şuda var erkek ilgisiz,arama sorma yok keyfi olursa arar keyfi aramazsa aramaz.bezen mesajlaraa bile cevap vermez ama adamın yapısı bu.

hangisi zorunuza gider? cevapları bekliyorum.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları bu çocuk beni gerçekten seviyor mu tarzı saçma sapan triplere girip geri çekilmeyi ve peşimden gelecek mi bakalım diye pusuya yatmayı sevdikleri için senide onlardan sanmasın diye istemediğini açık açık belirt.

Açık açık belirt ki en ufak bir umut bile kalmasın.Umut gerçekten acı verir.

1|0
    0|0
    • ama çirkinleşmeyede gerek yok sanki ya.bi yandanda acayip öfke var tabi çünkü hep aynı senaryolar ve daha önce terk edilme mesajları çekilmiş fakat kızımız dayanamamış.böylede saçma bir ilişki :)

• Karşımdaki kırılmasın aman diye ucu açık mesajlar atıyorsunuz sonra çocuğun kafası karışıyor niye böyle oldu geri döner mi? ama şöyle dedi diye kendini yiyip bitiriyor.

Kendi adıma konuşacak olursam ayrılacak olan kişi gelip ağzıma sıçsa gene laf etmem yani bellidir en azından ne olacağı.Bu tür durumlarda acı daha kısa sürer.Umut denilen şeyin prangadan farkı yok.

• sana hangisi yapılsa hatanı anlarsın? düşün bu kız kaybedilmemesi gerekn bir kız.anlayışlı,iyi kalpli,güzel,düşünceli,önemseyen seven benimseyen bir kız ve hep huzur vermek istiyo kavga sevmiyo

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabiki sessiz sedasiz gidis daha cok zoruna gider. Bosuna dememisler, kadin susarak gider ve iste en cokta bu koyar" diye. Boyle yaparsan hem zoruna gidecektir hemde pesinden koaup gelecektir. Tabiki daha cok zoruna gidecek bisey daha var ama onu yapma derim. Sen susarak git

1|0
    0|0
  • bıktım artık! su saatden sonra benden uzak allaha yakın ol! sen benden daha ıyılerıne layıksın zaten:)))

0|0
    0|0
  • Varligini ciklemiyor yoklugun fazla sarsmaz ... sıkıldim senden de tek mesaj ayrildik de ne yazarsa yazsin cevap verme

.. umursamasa bile egosu yuzunden kendini yeyip bitirecek ama dedigim gibi tek mesaj ve karsilik vermezsen

0|0
    0|0
    • hep yapıyorum onu ama aradan 10 gün geçiyoo dayanamıyorum aslında dogru iplemiyo beni benim o kadar yazdıgıma cevap bile vermio ama yanımda o kadar başka bir adamki gözleri aşk bakıyo hzuru doluyo ama sonra bambaşka bir adam oluyo

• ama hep konuşuyorum bunları hep haklısın diyo sonra yine aynı şeyleri yapıyo.ben ne yparsam yapim o kendini degiştirmed,g, sürece hiç bişey olmazz

• Karsina alacan diyecenki artik senin karsinda o kiz yok . Bu iliski icin cok ugrastim ama buraya kadar ya kendini duzeltirsin ya da bu iliski biter . Ciddiyetini anlasin kontrolu ele al . Baktin umdugun degeri vermedi birak gitsin olum yok sonunda ezik olmayin dik durun .

• acı çeksin istiyorsun dimi?

sen nasıl ayrılırsan ayrıl eğer gerçekten sevmişse acı çeker diğer türlü hiç umrunda olmaz

Sen içindeki egoya sahip çık önce

0|0
    0|0
    • o öyle bir adam ama seviyorum diyo ama davranışları farklı.yanında farklı,uzaktayken farklı çok dengesiz

• O sana nasıl davranıyosa sende ona aynısını yap. Alışılmışın dışında hareket et hatasını anlayacaktır. İnsanlar onlar için ne yaptığını anlamaz, sen yapmayı bırakana kadar

0|0
    0|0
  • 1-ci daha iyidir, ayrılık lafına dayanamam şahsen ben

0|0
    0|0
  • 2-bütün rahatsızlıgını belirtsin.istemiyorum artık ben arama sorma gibi agır konuşmalı.

terkedilmek koyar.

0|0
    0|0
  • Adam gibi ayrılmak varken laf sokup trip atarak giderken kapak takarak niye anlamış değilim. Karşıdakinin seviyesi düşükse kendini aynı seviyeye çekmek neden?

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğun durumu konuşarak ayrılmak iyidir en enazından kendini rahatlatmis olursun

0|0
    0|0
    • yazsam cevap vermiyo ki zatençok yogun bir işi var onun

• yüzyüze gelemiyoruz ki,hep işi var hep yogun

• Siz ayrılmış siniz zaten ozaman sıkıntı yok

• ayrılmak istediğini belirtsin yeter..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...