3 yıllık bir ilişkiyi bitirdik

3 yıl boyunca deli gibi birbirimizi sevdiğimiz bir ilişkiyi bitirdik sebebide güvensizlik aslında o haklı ben yaramaz biriyim ve şimdide başka bir kız var ilgi göstermesemde benimle irtibatı koparmamaya çalışıyor iyi bir kız sevglim olduğunu bilmiyordu ne yapayım ben anlamadım kafam karışık hep farklı şeyler arıyorum ama o hep olsun istiyorum çokmu adi bir adamım ?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• malesefff... tek kişiyle yetinemiyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • bi onu seviyorum ama böyle dayanamıyorum zamparalık yapıyorum

• yaparım ben ne desem boşşş off offf sevmeyı bılen varsaa gelsın dertlesmeye ıhtıyacım var ben askından ölüyom budA SEVENI SALLAMIYOOO BIR GÜNN!BİR GÜN ANLARSIN AMAAAAAAA

• nefret arkadasım üzme artık kendini bırak haketmiyo senin bir damla göz yasını allah elbet sana yasattıklarının bedelini ödetir merak etme sana gelince arkadasım 3 yıllık sevgilin aşıksın hislerinden eminsin başka kızları falan boşver sen sevdigine sahip cık bidahada baskasına bakma seninle aynı seyleri birebir yasadım ben kızdan uzaklastım sogudum ama baska kızlarla konusup onu aldatmadım asla 3 yıllık iliskiyse senin icin nefestir o diger kızlarsa heves aptal olma cok pisman olursun bak

Kızlar Ne Diyor 8

• Seven insan nasıl aldatıyor ben de bunu hiç anlamıyorum. Sevgi kavramının farklı algılayış biçimleriyle ortaya çıkıyor sanırım bu.

0|0
    0|0
    • hiç aldatmadım ama şöyle belirteyim ben aynı zamanda kıskanç biriyim çok kısıtlarım ama kendim herşeyi yaşarım bilmiyorum işte ya

• zaten evlenmekten korkuyorum evlenmiyorum. Bide biz ayrı şehirlerdeyiz asıl sorun bu bence sürekli görüşemiyoruz kafam karışık kendimi affetirmeye çalışsammı kendimi yoksa bitsinmi tamamen özledim ben onu

• git yanına ferhat dagları deldı ucak otobus mu yokk sevgı olsun yeter kı

• evet çok adi bir adamsın!

0|0
    0|0
  • vicdanın yok senın o kızın durumundayım cok sevıyodum gıttı baskasına kız yıkılırr sakın ama sakın o kız senı sevsede asla aıhanetın cıkar offffffffff adam gıbı sevın bee kalp bu tas degıllll

0|0
    0|0
    • bana biraz akıl lütfen napmalıyım düzeltebilirmiyim bu durumu

• aslında fiili olarak hiç aldatmadım gerçekten hiçmi güvenmez

• seviyosa oda döner ama yapma bak ben söylım onıuun durumunu nefret edeiyo ama sevıyoşu anoda boslukta bı yanlıs yapar bu defa sen olursun suclusu kendıne söz ver bır daha yapmam ona de sende bıtıyo o bıraz naza ceker ama döner güzel bişey yap cıcek ne bılım bı sey yapmam kırıldı sana bır daha öyle bırını bulamazsın kıymetını bıl

• Sen Ka$inmi$sin ne diyelim. Kiz kurtulmus.

0|0
    0|0
  • Evet nasilda biliyosun kendini aferin..

0|0
    0|0
  • Kızın burcu ne?

0|0
    0|0
    • boğa

• kararsızım işte :( ben ona arkadaşlık ettim babalık ettim bir nevi ve ona muhtacım gibi hissediyorum oda bana çok muhtaçsa vicdanım el vermez

• muhtaçsa diye birşey yok kimse kimseye muhtaç değil aşk farklı birşey seviyorsan ve sadakatli kalabilirim diyorsan kızın elinden tut ve yürü yok kararsızlığında kararlıysan bırak bida arama başka diyebileceğim birşey yok

• ''Aşk nefsine hakim olan yiğitlerin işidir..''

0|0
    0|0
  • sen çok zalimsın yazık okıza lütfen duygularıya oynama kızın

0|0
    0|0
    • hangisinin ayrıldığım kızınmı yoksa bu yeni tanıştığım kızınmı

• ha evet bende bide öyle bir kompleks var hani maç kazamak için totem yaparsın ya bende hep böyle zamparalık yapıyorum değerim bilinsin diyemi artık bilmiyorum

• işte sen gibiler sevgi ask nedir bilmez olana hep karşı tarafa oluyor okızı akıl varsa san donmesın inş

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...