Rüyamda annem bana cennete girecegimi söledi

rüyamda cennet ve cehennem kapıları vardı ve annem cennet kapısının ordaydı ben bir köşeden annemi izliyordum birden cennet kapısının ordan nur indi aşırı bı şekilde aydınlık oldu sonra annem bana kızım sen cennete gıreceksın dedi bu ruyanın anlamı nedır Bırı yorumlayablırmı ruyadan çok etkılendım :/

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlarda çoğu kişi seni terslems.

Bu aklini basina getirir.Boyle sorulari

Adam akilli birilerine sor burada cevap bulamazsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• AHAHahaa

cennetle müjdelenmiş olma gibi bir ihtimalin yok yani saçma sapan öylesine bir rüya her şeyde mana aramayın.

0|0
    0|1
  • annen nereden biliyormuş bunu

0|0
    0|0
  • Annen yaşıyormu ?

1|0
    0|0
  • öncelikle yaşantın nasıl buna bakmak lazım.şöyle diyeyim,günahkar ve kötü insan isen bu rüyaya itibar edlmez.kalbin islami yaşantıya meyilliyse belki doğru yola gir diye ikaz ediliyor olabilirsin.bende olmuştur bu tür ikazlar

0|0
    0|0
  • Ereceksin kızım sabret

0|0
    0|0
  • Ruyalar tersine çıkar mis

0|0
    0|0
  • O vakit sen ne mübarek insansın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Stv'yi cok izliyon.

0|0
    0|0
  • korkma ölmeyeceksin :))) alt üstü rüya abartma bence

0|0
    0|0
  • Canım bunları çok düşünüyorsan olabilir. Yani bilinç altında bunlar yer etmiş olabilir. Allah gerçekte nasip etsin inşallah. :)

0|0
    0|0
  • sıkıntılı mı hissediyorsun bu ruya yuzunden

0|0
    0|0
    • ya hayır buradakıler canımı sıkıyor herkes ön yargılı yok su yok bu ben gördugumu anlatıyorum sadece etkılendım hatta bu ruyayı anlattım dıye aşağıdaki dengesizin ettıgı lafa bak sadece bu bır ruya etkısınde kaldıgım ıcın sordum buradakı ınsanlar ınsanın din ınancını bıle zedeler o kadar ön yargılarkı anlatamam ya neyse bıdaha soru soranın ...

• bana sorarsan güzel bir rüya gormussun içinin ferah, rahat olması lazım

yani kotuye yorulacak bir sey yok

acaba sıkıntılı mısın bu yuzden mi soruyorsun diye merak ettim

böyle yorumlanmış bir yerde ama ne kadar doğru bilmiyorum

Rüyasında cennetin kapısını gören kişi, kısmet ve şans kapılarını çok yakın zamanda aralayacak ve büyük bir rızkla mük?fatlandırılacak demektir. Rüya sahibi hikmetli bir kişi olacak, Allah tarafından kendisine arzu ettiği her şey nasip edilecektir.

Yükleniyor...