Diyet yaptınız mı nasıl sonuç aldınız

Diyet yapan arkadaşlar varsa nasıl bir diyet uygulayınız

öğünler nasıldı nasıl bir sonuç aldınız

1|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Diyet yapmadım herşeyden azar azar yedim 10 kilo verdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herbalife kullandım aç kalmaldan sevdiğin yiyecekleri yiyerek kilo kontrolü yapıyosun :)

0|0
    0|0
  • Yapmama gerek yok ...

0|0
    0|0
  • Ben yapiyorum sabahlari cok az icecek oglen tam yemek aksam bisey yeme

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım sadece arada mekik çekiyorum sağlık için:d

0|0
    0|0
  • diyet falan hikaye spor yapmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz aksine hayal kırıklıgı olur.

0|0
    0|0
  • ya geliyo karpuz peynir süper diyet menusuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Patates diyeti gibi saçma sapan bir diyet yapıyım dedim bir dönem. 3. gün bayılmak üzereyken diyeti bıraktım.

0|0
    0|0
  • OFFF kim yapmadı ki. 8 ayda 25 kilo verdim. Boyum 169 kilom şu an 58-59 arası.
    Ekmek hamur falan hayatından çıkar, tatlı krizlerinde açlıktan nutellaya gömülme:)
    Öğünde porsiyonlarını azalt.1 KİVİ 1 ŞEFTALI 2 dilim Karpuz falan yeme. meyveler dost görünen gizli düşmanlarımız (hiç yeme demiyorum aşırısı zarar)
    Bunlara dikkat et bence yeter. İlk 4 ay sporda hiç bir değişiklik olmadı bende, salonda hocada da iş yokmuydu ne. Sonra beslenmemi düzene soktum, L-Carnitin ve CLA kullandım ondan sonraki 4 ayda hızla yağları yaktım. Tabi hafta 4 gün salonda sıkı kardiyo ile. Pazar günlerin de eşimle klasik 5km yürüyüş.
    Ben Aminomarket. com'dan diyet ürünlerini alıp kullandım. Şimdi formumu korumak için ve tatlı krizlerimin de önüne geçmek için çikolatalı protein tozu kullanıyorum bir de protein bar (protein çikolatası) çok iyi oluyor. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • fitness+diyet halen yapıyorum . dün fitnessta tartıldım .45 günde 7,5 kilo vermişim . çok mutluyum devam :))))

0|0
    0|0
  • 1 aydir diyetteyim. Yediklerim bir corba tabagini gecmiyor. Kahvalti yapmiyorum oglen bazen 2 paket kraker, bazen biskuvi falan yiyorum. Ve aksam yemegi de yemiyorum. Tam 2 kilo verdim. Benim gibi yiyen insanlar anoreksiyali oluyo ben hala fil gibiyim.

0|0
    0|0
  • Dr. Ümit Aktaş'ın İLAÇSIZ YAŞAM Kitabını tavsiye edeceğim, ordaki diyet tarifini uyguluyorum çok faydasını gördüm. Tavsiye ederim..Ben kitap sayesinde 4 ayda 14 Kilo verdim.

0|0
    0|0
  • diyet hiç bir zaman yapmadm spor yapyorum ve şeker tuz tüketimine dikkat ediyorum .ekmek çok az hayatmda . bu formda kalmamı sağlıyor zaten .

0|0
    0|0
  • yapmadm o kadr çok yıyorum kı hiç kulo almıyorum ama:) sana tavsıyem az az cok ye bence

0|0
    0|0
  • Bir diyetisyenden liste aldim sonuçlar muthiş.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gidip 1 ayda tam 11 kilo verdim 84 den 73 e dustum devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet yaptım kalori diyeti 15 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...