ıssız adam misali aşk

filmlerde olur birini görùrsün aklını başından alır tanışmaya çalışırsın sadece aklìnda o vardìr tesadüfler yaşar kar§ılaşmaya başlarsınız bòyle bir sey yaşayan var mı yoksa ben mi çok film izliyorum ? :)

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bende olmuştu lisede servisi beklerken sürekli karşılıyordum kızla birgün birşeyler yazıp götürüp verdim bir hafta sonra geldi beş dakika konuşalım mı dedi ama nasıl heyecan yaptım anlatamam sonra gerçeği öğrendim tabi orası ayrı. daha sonra her düşündğümde bu kızı birden karşıma çıkıyordu köşe bucak :)

1|0
    0|0
    • yeni birrini bulursun umarım :)

• bu 6 senelik bir ilişki bu şekilde sürüp giden tanıştığımız an zaten söylüyüm ben 1 yıldır demişti ama çocuğu bir gör ııııııııy :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bendede olmuş aşk tesadüfü sever birşeyler var hata ben yaşadım birgün bir otobüs durağına gittim birini gördüm ve artık hep ordan otobüse binerdim evim orda olmamasına rağmen onu görmek için hep oraya giderdimm sonra tanıştık ve sevgili olduk ..

1|0
    0|0
  • Her filmde bir gerçeklik vardır bilim kurgu filmlerinde bile ama bu gerçeklik bizlerin gerçekliği değil

pek heveslenme :(

1|0
    0|0
  • ben yaşadım fakat sonumuz hüsranla bitti

1|0
    0|0
  • onlar film adı üzerinde

0|0
    1|0
  • Sen böyle bir durumla mı karşılaştın ki?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünya küçük bir yerlerde karşına çıkıveriyor eski sevgili, ya da sevgili olmak istediğin insan. Bazen vakit geç oluyor bazen de tam zamanı. Film deyip geçme hayatta olan şeyler..

1|0
    0|0
  • filmler başlarken zaten bu adam hayal ürünü gerçek hayatta yoktur diye yazılsınki boşa ümitlenme

1|0
    0|0
  • yok valla ben hiç denk gelmedim

0|0
    1|0
Yükleniyor...