Sevgilim benden ayrıldı ne yapmalıyım mesaj atmalı mıyım ?

sevgilim benden ayrıldı okulda şenliğimiz vardı ve dün bana gitmiycem seninle birlikte oluruz dedi şimdi türlü türlü bahaneler arıyo bende çok yalan söylüyosun dün böyleydin şimdi böylesin dedim oda ayrılmak istiyosan bitirelim artık ben dayanamıyorum yalan yalan yalan nereye kadar güven yok bitirelim. yazdı. 2 senedir beraberiz hiç sıkmıyorum aslında herşeyine izin veriyorum sıktın dedi napıcam ben çok kötüyüm :(((

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Atmam takmam hata diyelimki attın yine o güven gelirmi yine güvenebilirmsin .. Kadınlar hep afeder ama bnu düşnmüyorlar bir insan bırakmışsa yine gider yani eyer gidersen seni kabul etse bile yine eskisi gibi çıkarsan seni kulanır hata başka birini bulana kadar senle idare eder sende sevdiğini zanedersin.. Kendini bu kadar ezdirme derim eskiye bakma ileriye bak .. ve bu ilşşkiden ders al zaten aşın amacı bu tecrübe eyer sen bu tecrübeyi almasan ve tekrar tekrar yaparsan boş... Yanlış lduğunu bile bile yaparsın nereye kadar .. Ve üzülme hata sevin derim neden dersen onun gerçek yüzünü erken öğrendiğin için..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen bence elınden gelen herseyı yapıosun ama sewgılının kuruntuları oldugu ıcın her soledıgını yalan algılıo bı kere yalan attıysan ve yakaladıysa her soledıgını aklında kurup seneryo yazıp kendını ona ınandırır bundanda kurtulus yoktur allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • Sana saygisi olmayanla sirf seni istedigi gibi oynatmak istiyor diye birlite bir iliski icinde olmamalisin. Guven uoksa ve tazelenemiyorsa, ayrilmak en dogru karardin. Kac yilik iliski olduguna bakma. Cunku ona bakarsan onlarca yil yasayan birinin de asla olmemesi lazim bir sey bitecekse biter. Je kadar surdugu cok onemli degil.

0|0
    0|0
  • ayrılacağı varmış onun..gerçi karşı tarafı da dinlemek lazım sen sıkmıyorum diyorsun ama farketmiyorsundur belki..

0|0
    0|0
  • Mrb her kez kendine baktiginda halidir ama gidene kal. Kalana git bunlari boşversen elinden geleni yaptin bundan ssonra sini o dusunsun senin rahat olan gerek

0|0
    0|0
  • salla hısbısey yazma 1 haftaya kuyrugunu kıstırır gelır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen o bişey yapmadan sürekli olarak yargılıyosan eğer ona gğvenmediğin hissi oluşmuştur belki de seni korkutmak için ayrılmak istemiş olabilir ama gerçekten seviyosa bu kadar basit bir olay yüzünden bitirmez sonuçta 2 yılın emeği var.

0|0
    0|0
  • sevse sence böylemi olurdu, bildiğin bahane arıyor. üzülmeyi bırak

0|0
    0|0
  • Sen ona yazma o sana yazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...