Gün içinde dinç kalmak icin yaptığınız birşeyler var mı?

Gün içinde dinç kalmak icin yaptığınız birşeyler var mı?Aşırı uykusuzluk,yorgunluk,stres var bende.Bunlar icin özel olarak yediğiniz ictiğiniz var mı?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığım pek bir şey yok aslında.

Erken yatıp kalkmaya dikkat ediyorum ve güne koca bir bardak su ile başlıyorum. Sonra fazla vakit kaybetmeden yürüyüş. Ondan sonra zaten uyuşukluktan eser kalmıyor.

...

Erken yatıp uykunu almaya özen göster. İnternette ya da telefonda -televizyonda dahil- olan işlerini yatmadan 1 saat önce bitirmeye özen göster. Uyuyacağın oda karanlık olsun ama perdelerini açık bırak, böylece gün ışığı vurmuş olur odana.

...

Dinç olmanın birinci kuralı, kaliteli uykudur.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ancak kaliteli uyku fazla ulumak demek değildir.

• Evet, bir yetişkin bedenine 5 saatlik uyku yeter. Önemli olan REM uykusunu tamamlamak. Kaliteli bir şekilde bu uyku evresi tamamlanırsa kişi dinç kalkar.

Kızlar Ne Diyor 2

• egzersizleri yapın

0|0
    0|0
  • bişey yeyip içmiyorum ama aç bir oyun havası çoş yaa yemeyle içmeyle olmuyo bunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• öncelikle uykusuzluk yorgunluk stres problemlerinin çözümünü ara, nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama havadanda kaynaklı durumlar olabilir. benimde daha önce yaşadığım yerde aynısıydı allahtan şuan yaşadığım yere tayinim çıktıda rahatladım hava çok önemli

0|0
    0|0
  • Bence senin sorunun bedensel değilde ruhsal olarak bitmişsin bişeyler yemekten içmektense kafanı dinle birazcık stresli bir ortamdaysan ordan uzaklaş 1 günlüğünede olsa birazcık dinlen kardeşim :)

0|0
    0|0
    • Bedensel etkenlerde var.vücut gelistiriyorum bazen yorucu oluyor.Ama haklısın stres insanı bitiriyor.Finaller yaklaştıkca biseyler oluyo bana.

• Bende 2 senedir fitness yapıyorum kardeşim bencede sınavlar yüzünden böyle oluyosundur çünkü ağrılar elbet geçer ama kafa olarak yorgunsan geçmesi zordur.

• Bütün gün sade kahve. Hiçbir işe yaramıyor. İnatla devam.

0|0
    0|0
  • Kardiyo egzersizleri yapın asıl dinçliğin ne olduğunu görün. Tabii biraz sabır istiyor, bu sabrın sonucu da dinç bir vücut.

0|0
    0|0
  • Herbalife ürünleriyle besleniyorum :)

0|0
    0|0
  • Hareketli müzik ve kahve :)

0|0
    0|0
  • sabah erken kalk ve sağlam bir kahvaltı yap gerisi palavra

0|0
    0|0
  • sabah vıtamın hapları alabılırsın ıyı gelır