Yalanım batsın ya ..

Eski sevgilimin numarasını sildim.Aynı sınıftayız.Bi durum oldu ve bana mesaj at dedi.Bende sms paketim yok dedim.Ama var.Avea'nın 3'lü paketi.Şimdi samimi olduk eskiye yakın gibi.Telefonumu alıp sms paketim olduğunu farkedebilir.Ne yapmam lazım :(

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonum formatlandi yaa :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• baska bir telefon bulabiliyosan bul gecici süreliğine. sonra de ki senin numara diğer telefonun hafızasında kaldı. sonra bidaha verecekitr numarayı sana al numarasını kendi telefonunu kullanmaya devam edersin :) ama yine yalan söylemis oluyosun aslında doğruyu söylesen daha iyi olurdu ama senin bileceğin iş :)

1|0
    0|0
  • Bi gün yanına üzgün git telefonumda güncelleştirme oldu bütün numaralar gitti kafam karıştı numaranı tekrar kaydediem söyler misin de

1|0
    0|0
  • onun telefonunu alacaksın. mesaj hakkın olmadığı için kendisine mesaj atabilir miyim diyeceksin. aldığın telefondan kendine mesaj atacaksın.. :D.. ben mi söyeyim herşeyi

1|0
    0|0
    • sorun olan numarası değil sms paketimi fark ederse ne yapıcam

• yeni yaptım diyeceksin.. ya ciddi anlamda herşeyi ben yapıyorum :D

• sen onun telefonunu al eline numarasını öğren sonrada mesaj at bulursun b yalan

1|0
    0|0
  • Özür dile ve anlat olayı.

1|0
    0|0
    • konuşmaz ki benimle bir daha :(

• Ya sen nasıl kadınsın, işini bilirsin. ;) Mesela bunları söylerken baş başa olabileceğiniz bir yerde ol. Biraz böyle nazlan, ona şirinlik yap öyle söyle.

• Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • anlamaz merak etme..anlarsa yeni aldım de geç..

1|0
    0|0
  • bişey olmaz anlat olayı

1|0
    0|0
  • ya tükürdüğünü yalamayacaksın ya da yalayacağın yüze tükürmeyeceksin sen bilirsin ne yaparsan yap

1|0
    0|0
  • ulan bu çoluk çocukların derdide hiç bitmiyo buna dert demek bile salaklık ama neyse sen onun telefonunu al ve kendine çağrı at numarasını öğren ya da yeni yaptım sms de bu kadar mı zor ya bunu düşünmek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• madem samimi oldunuz mesaj çek yeniden mesaj hakkı yaptım falan yaz

1|0
    0|0
  • daha yeni yaptım de

1|0
    0|0
  • Dert ettigin seye bak yaa :)

1|0
    0|0
  • Sen ondan mesaj atmasını iste gelir nosu

1|0
    0|0
    • sms paketimi öğrenirse ne olucak

• Önce sana bir sms atsın sonra dersin kruşum biitti için paket

Kullanılamıo dersin ve tl yüklefiğini söylersin amn küçücj seyleri

Nasıl dert ediyosunuz hayret..

• Arkadaş kalmaya çalışıyo olabilir.

1|0
    0|0
  • doğruyu söyle .

1|0
    0|0
    • bi daha benimle konuşmaz

• sorun olan numarası değil ki sorun olan telefonumu aldığında sms paketimi fark ederse ne yapıcam sorun bu :/

• haa yeni yaptm de

Yükleniyor...