Mandıra Filozofu'nu izlediniz mi?

mandıra filozofunu izleyen var mı ?

evet arkadaslar bu fılm su anda gosterımde olan bır fılm ve kesınlıkle herkesın ızlemesını tavsıye ederım ... lakin sorum su bu fılmı ızleyen var mı.. var ıse bu fılmden cıkarttıgı bır ders varmıdır ve nedir ?

ızlemeyenlere de kısa bır dip not : hayatta mutlu ve huzurlu olmanın formulu nedır dıye dusunen var ıse .. hayata her zaman felsefe ile yanasmaya bakın .. dusuncelerınız ıle hareketlerınıze yone vermeyın .. hareketlerınız ve kısılıgınız ıle dusuncelerınızı yonlendırın ..

mutlaka ızleyın .

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• izlemeyı planlıyordum tavsıyeykle gıderım artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sürekli ben buna karşıyım şuna karşıyım diyen bir dönem çocuklar duymasında da oynayan adamın anlatıldığı filmmi? İzlemedim pek izlemeyi düşünmüyorum açıkcası.

1|0
    0|0
    • En iyi cevap...

• Bilmiyorum televizyonda çıkarsa izlerim ancak sinemada izleme gibi bir niyetim yok şimdilik.

• kımseye zorakı bır sey yaptırmaya calıstıgımız yok :) sadece ızlemenızı tavsıye ederım dedım o kadar :)

• 3 aydır durmadan çıkan tv reklamlarından o kadar tiksindim ki ön yargıyla yaklaşıyorum filme. Bu kadar agresif tanıtım olayına girmeselerdi daha iyiydi. Bİr de çocuklar duymasındaki karakter değil mi o herşeye karşı olan? Senaryo çocuklar duymasındaki gibi mesaj kaygımızı insanın gözüne gözüne sokalım, karşımızdaki izleyiciye aptal muamelesi yapıp herşeyi uzun uzun açıklayalım modunda ilerliyorsa izlemeyi tercih eder miyim bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • herseyı uzun uzun degıl .. herseyı kısa kısa anlatıyor ve hayatta kendını ozgur ve mutlu hıssettıgını sandıgın halde ne kadar bos ve mantıksız yasadıgını anlatıyor ınsana .. .. kısacası hayatın kolesı olan bır duzenı anlatıyor

• izlemedim ama konusuna az çok hakimim.

knusuna hem hak verdigim bir anda aslında dogru dedigim hemde konusuna hiç hak veremedigim ve yine bir anda bu ne saçmalık böyleside olmaz ki dedigim bir film.

2|0
    0|0
  • Fragmanini izledim her seye karsi olan bir herifle ilgili bir film herhalde :))

0|0
    0|0
    • herseye karsı olan degıl aslında :) yanlıs olan seylerı yanlıs goren ınsan dıyelım .. cok anlamlı bır fılm .. :D ben bıletlerı alayım beraber gıdek kanka :D

• Hadi bakalim

• bakaruk sen merak etma :D

• izlemedim. zaten Çocuklar duymasın'a gülen birisi değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkese tavsiye etmeseydin keşke ertesi gün izledikten sonra ben bir şey anlamadım deyip basarlar eksiyi.

Eee ne demişler eşeğe altın semerde vursan eşek yine eşek.

0|0
    0|0
    • :) aslında dogru dıyorsun da .. ama soyle de bırsey var .. o fılmden bır anlam cıkaramayacak olan kısının verdıgı puan da benı pek ılgılendırmez kı be arkadasım .. kapasıte meselesı der gecer gıderım :)

• Ya ben şu Müfit Can Saçıntı' nın oyunculuğunu sevemedim bir türlü, yönetmenliğini yapmış zaten oda asıl işi , başka biri oynasaymış keşke...

Yıllar evvel stand-up yapmayı denemişti bu yeteneksizliği orda da başarısızlığa neden oldu...

Filmin konusu gayet güzel işlenmiş bu arada yeni bir tat getirecektir Yeşilçama

0|0
    0|0
    • evet oyunculugu cok iyi değil ama ... bu fılm ıle uyusması super olmus bence :) malum fılmın konusu cunku ınsanların doğal tavır ıle yapmacık hayatı bır bırınden ayırt etmesı uzerıne kurulu bır yasamı ornek gosterıyor :)

• merak ettim şuan :S

0|1
    0|0
  • Gitmedim. ama verdigin ipucu ile anlayarak izleyecegim. bir önbilgi niteliginde. upucu. tatlı bir istek oluştu icimde. saol.

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • yarın izleyeyim bakayım nasıl bir şeymiş

0|0
    0|0
    • hem komık hem ders verıcı vede dusundurucu bır fılm .. mutlaka ızle derım

Yükleniyor...