En ilginç rüyalarınızı anlatır mısınız?

çok korktugunuz ,tuaf,anlamsız yada uyanıp rüyama devam ederim umuduyla uydugunuz güzel rüyalarınız olmuştur mutlaka ...

Güncellemeler:
bende rüya degil ama bişey beni boguodu babam oturmuş tv izliodu babaaaa babaaaaaaaaa die bagırıorum ama sesim çıkmıo onu görüyorum içimden hayrkırıorm ama o hiç duymuo ne acayipdi yaaa :)
PEKİ KARABASAN OLAYLARINIZ VARMI...

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben uykuya daldigim anda sanki iknci bir hayat yasiyorumher gece mutlaka ruya gorurum ve sabah uyandigimda da hepsini net olarak hatirlarim. ama simdiye kadar gorupde unutamadigim bir ruya var

ortaokuldaydim bu ruyayi gordugumde. bahce icinde cok guzel bir evin teras katindayim ve gece. gokyuzune bakiyorum yildizlar o kadar guzel parildiyorki insanin icine huzur veren cinsten sonra birden yukardan bir ses duyuyorum. Allah benimle konusuyor bana diyorki bolbol dua et. korkuorum o sesi duydugumda aradan 15 sene gecemsine ragmen hala sesi ve ruyayi cok net hatirliorum. ve gokyuzunden bana paralar yagiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bütün rüyalar ilginçtir ne olduğunu anlayamadan olayların için de buluruz kendimizi tıp kı Inceptıon filmin de olduğu gibi her şey tuhaf hayatta gerçek olamayacak şeyler olur.

1|0
    0|0
  • rüyaları anlatmayın

0|0
    0|0
  • valla bi kaç kez dizi gibi rüyalarım olmuştu. kuşadasındaki adaland var ya, işte orda oluyorum falan, orda takılırken biri gelip beni vuruo bacağımdan falan.

0|0
    0|0
  • motosiklet tutkunuyum. rüyama da yansımış, köprüde hızlıca giderken köprünün ortadan yıkık olduğunu farkediyorum ve boğazın serin sularına doğru düşerken tam suyla temas edeceğimiz anda uyanıyorum. bi kaç defa oldu böyle motosiklet facialarım :)

0|0
    0|0
  • Dün gece gördügüm rüyamı kısaca anlatayım..Gerçek hayatta İlgimi çeken hoş bir bayan var,aramız gayet iyidir.Dün gece konteynır tarzı bir evde onunla ilişkiye girmek üzereyken Kızılderililer oklar ve mızraklarla bize saldırdı...Silahıma sarıldım geri püskürtmeyi başardım.Korktuk tabi sonra o ağladı.Sarıldım oturduk öyle birşeyler oldu,uyandım.Dün gördüm bunu uzun zamandır böyle garip bir rüya görmemiştim.

0|0
    0|0
  • o yokta, tuhaf ya bazen psikopat eski bir sevgili tarafından işkenceye uğradığımı görüyorm, gerçekten korkunç..

0|0
    0|0
  • olmaz olurmu tam oturup onunla konuşuyorduk sarılmışız ısrarla uyandırmaya çalışan birileri çıkıyor gidin diyorum üzerime geliyorlar daha o kadar saat uyu sen tam da kalkmaya yakın girsin rüyama olucak şey mi?

0|0
    0|0
  • Film tadındakı ruyalarım

0|0
    0|0
  • Tam kızla işi pişirecektim, annem okula kaldırdı.. :D

1|0
    0|0
  • ikinci ve sonuncuydu inşallah geçen sene gördüğüm:))senin anlattıgın türden.

0|0
    0|0
  • bu soruyu soran en başta kendisi anlatır bu özellikteki rüyasını:)

0|0
    0|0
  • karabasana inanmam. çok rüya gürürüz hangisini yazayım. hepsi ilginç zaten.

0|0
    0|0
  • böyle hayaletler görmüştüm :)

0|0
    0|0
  • böyle bi ışık gel gel diyo bana :D:D

0|0
    0|0
  • Çok pis rüyalar gördüğüm oldu cinsellikle ilgili

0|0
    0|0
  • Konuyu görünce düşündüm de ben aylardır rüya görmüorum yau

0|0
    0|0
  • sennkinin aynısı.. ama babam yoktu yalnızdım korkudan sıçıyodum azgele :))

0|0
    0|0
    • azgele :D

• bizim oralarda çok kullanılır.. unutmamak için tekrar ediyorum bazen hoşuma gidiyr :)

• Kurtlar vadisini internetten tekrar izlediğim zamanlar her akşam mekan basma adam kaçırma çatışma cinayet rüyaları görürdüm çok zevkliydi :)

0|0
    0|0
    • :D ahahahhaha

• :) çok zevkli oluyordu. Bi keresinde lokanta basmıştım niye bastım bilmiyorum girdim içeri millet yemek yiyiyor. Başladım millete sıkmaya sonra hızlı adımlarla uzaklaştım :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Rüyamda uçurumdan düşüyordum gariptir o rüzgar yanaklarımda ve gözlerimde hissediyordum yere çakılmaya ramak kalmışken uyanmıştım

0|0
    0|0
  • burak ozcivitle elde camasir yikiyoduk bide annesi gelip sana acildimi oglum dedi yoo dedim sonra alarm caldi :P

1|0
    0|0
  • Geçen gece link bu kitabı okudum 240 sayfa. Tabi 1 gecede bitirince gecede rahat uyuyamadım tuhaf tuhaf kabuslarla uyandım.

Çook küçükken de rüyamda dışarıdan birilerinin beni oynamaya çağırdığını duymuştum tam kapıdan çıkıyordum ki babam sağolsun b*k yoluna gitmeden çekti aldı beni :D

0|0
    0|0
  • çok görürüm .. ama sürekli gördüğüm rüyam güya kardeşimle ablama biri saldırıyor bende onu dövüyorum hemde uçan tekmeyle :)

0|0
    0|0
  • Evimde 2 tane kaplumbaga var. Bir gun onların bulundugu oda da yattım..Ruyamda başıma bir olay geliyor küçücük bir odadayım nasıl bir belaya bulaşmışım bende bilmiyorum kaçmaya çalışıyorum kaplumbagalar kocamandı beni ayaklarımdan tutup goturmeye çalışıyorlardı. Nasıl korkmuştum korkulcak bir şey yok fakat ben uyanınca aglamıştım daha da uyuyamamıştım. Çok etkilendim :)

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşım bana sarılıyodu ağlıyodu.

Birde çok yüksek bir yerdeydim düşücektim az kalsın. Çok korkarım ben yüksekten.

1|0
    0|0
  • Hatırlamak istemiyorum

0|0
    0|0
  • genelde rüyalarımda intihar ederm. Yine bikeresinde zor durumdaydm ve bağırmaya çalıştıkça sesim çıkmıyordu bende kendimi uçurumdan aşağı atmıştım

0|0
    0|0
  • karabasan girmişti rüyama.ama çizgi film karakteri gibi bir şekle bürünmüştü.birlikte saklambaç oynamıştıkoO

0|0
    0|0
  • Anlatim dcem de :( yokki. Ben rüya görememe hastalıgna yakalandım :)

0|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşım rüyamda hüngür hüngür ağlıyordu. Tuhaf geldi.

1|0
    0|0
  • Lost dizisi benzeri bir rüyam vardi..Yillar gecti ama aklima gelir arada..

0|0
    0|0
  • kıyamet gününü görüyorum genel olarak yaa 10 rüyamdan 1inde illaki vardır kıyametin kopuşu :S

0|0
    0|0
  • helikopter sürüyodum tekbaşıma ve rüyamda ilk deneyimimdi nasıl durduracağımı da bilmiyodum boğazın üstünde bi sağa bi sola futursuzca uçuyodum tam düşerken uyandım

0|0
    0|0
Yükleniyor...