Pişman olduğunuz bir yaramazlığınız var mı?

Yıllar önce, daha ortaokuldayken, bir gün arkadaşımla mağazanın birine gittik. Orada çalışan birine yaklaşıp babam için bir gömlek aradığımı söyledim. Buraya kadar normal...

Fakat onlara babamın upuzun kolları olduğunu göğüs ve göbek bölgesinin şişmanca olduğunu da ekledim. Bu şekilde epey bir uğraştırıp en iyisi ben sonra bakayım dedim ve çıktım..

Çok masumca değil mi..

Soruya ilham kaynağı olan durumsa, az önce bu olay aklıma geldi ve "keşke" dedim..Bütün gün ayakta para kazanmak için dikilen birine bunu yapmasaydım..

Sizin de geçmişte yaptığınız yaramazlıklar var mı böyle...? Sonradan pişman olduğunuz?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• ıyyy benimde aklıma geldi liseye giderken green cafe diye bi yer vardı zincirlikuyuda oraya gidiyoduk sıcak süt var mı ? var cevabına iyi ozaman soğutup getirirmisiniz diyoduk aptal aptal gülüyoduk. ne salakça.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Manavdan 1 kilo erik istedim 200 lira uzattım hem bozulsun dedim adam bi hışımla dalgamı geçiyon dedi eriği geriye döktü.acayip sinirlendim cebimden bozuk para çıkarttım tamam kızma amca ya dedim tekrar eriği koydurdum 1 kilo kiraz 2 kiloda domates istedim hazırladı amca iyisinden bide karpuz ayarla yandan ekmek alıp geliyom dedim tamam yeğenim dedi şereften yoksun insan ekmeği aldım arabama bindim amcaaaa kalsın la kalsın dedim devam ettim pişmanlık değil büyük bir keyifti

1|0
    0|0
  • ortaokul zamanımda bisikleti çok hızlı kullanırdım.bi gün yolda giderken kedinin biri önüme fırladı.fren yaptım ama duramadım ezdim.bide muhabbet kuşum vardı.odadan çıkarken kaçmasın diye kapıyı kapatacaktım.oda peşimden geliyomuş ,boynu kapıya sıkıştı öldü.başka bi muhabbet kuşu aldım,sabah kahvaltı yapıyodum,tam çaydanlığı kaldırdım geldi kaynar suyun içine daldı.2 gün sonra öldü.bu benim suçum değildi ama bi dahada hayvan beslemedim.

1|0
    0|0
  • Sizi bunca zaman hiç gormemiş olmaktan pişmanlık duyuyorum. farkedtmemiş olmamdan, cok şey kaybetmiş olmamdan. Sorularınız cevaplarınız durusunuz harika bunu değerlendirirken bile acaba boyle bir hakkım var mı diye dusunurken . sizi tanıyamamış olmamın uzuntusu içerisindeyim..

1|0
    0|0
    • Aman Allahım bunlar ne güzel sözler :) teşekkür ederim sayın BlackLabel :)

• Rıca ederım meraklı_kedi :)

yazdıklarımı begenmenız bunca zaman kaybettıgım zamana tesellı olur ancak :)

• olmaz mı!çenem yüzünden!

1|0
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de tam hatırlayamadım.

1|0
    0|0
  • Bu o kadar masum kalmış ki? Çooook masumsun be. Ben bu gibi bir olayı hatırlamam bile. Ben askerde dövdüğüm er için çok pişmanım. Ama hiç bir günahı yokken sağlam dövmüştüm.

1|0
    0|1
    • Ne bileyim rahatsız etti gece gece...paylaşayım dedim.. sen de pişmanmışın zaten...o da anlatmıştır sağa sola..unutmuştur bile

• Emrimde 100 den fazla adam vardı. Bir de askerdeyken adamı dışarı salmazlar, bitince de içeri almazlar. Nereden bulayım. İsmini bile hatırlamıyorum ki? O iş bitti. Ben ölene kadar o acıyla yaşayacağım. Askerliğim biterken bir tek o hakkını helal etmemişti.

• Olsun...önemli olan senin düşüncelerin...kendine kızma..fakir sevindir filan..

• Komşunun arabasının camını kırmıştım ve sucu masum birisine atmıştım.

1|0
    0|1
  • nisan ayında nisanda kimseye kestane yemek nasip olmaz diyerek aldığım kilosu 6 milyondan 10 kilo kestane bozuk çıkınca oldukça pişman oldum..üstelik Annemde uyarmıştı..:))

1|0
    0|0
    • ahah kıyamam...:) adamın senden ekmek kazanacağı varmış...:D

• pişmanlık sonrasından harçlıksız kalınca ortaya çıktı o zmn çok pişman oldum işte :))

• Heeeeeeeeee :d anlaşıldı şimdi hahaha:D

• Komsumuzun balkonuna hep bişeyler atardım

1|0
    0|0
  • çok var ama bunların olması gerektiğini düşünüyorum deneyim sahibi oluyorum.

1|0
    0|0
  • evet içi geçmiş yaşlı bir ağacı yakmıştım... 12 yaşımda.

1|0
    0|0
  • Pişman olduğum bir sürü yaramazlık var ama onlarda hayatın içinden bize ders niteliği taşıyor.

1|0
    0|0
  • kız arkadaşım şehir dışındayken yaptığım kaçamak

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...