Ya bana bı akıl verın cok mu fevrı davranıyorum yanlısmıyım?

4 seneye yakın sevgılım var . evlenıcez nasıpse. para bırıktrmek ıcın yurt dısına cıktı ( ırak ta ) adam ordakı bırıktırdıgı paraları ailesıne yolluyo . annesı calısıyo babası calısıyo . evdekı butun evlatlar calısıyo . bıtane madde bagımlısı abısı var bu ona bakıyo. tamam elbette yardım edıcek . ama anası babası kardesıde calısıyo bunun da benimde sevdıgım kız var kaç yasına geldı benı beklıyo duzen kurucam kendıme. butun yuku bana yuklemeyın demesı gerekmez mı . neymıs ailesıne de yardım etmesı gerekıyomus. sız olsanız naparsınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sonra seni bencillikle suçlar bir de

oyalanıyor gibi geldi bana

ailesinin de bunu düşünmesi gerek

4 sene olmuş az değil söylemesi bir adım atması lazımdı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• geçen gün de sen sordun dimi parasızlıktan evlenemiyoruz diye...

kötü ya :(

0|0
    0|0
  • ırakta en az alan 4500 tl alıyor bu seni oyalıyor bence

1|0
    0|0
    • şöyle , dedıgın doğru o cıvarda alıyolar parayı . mesela 4.500 alıyosa . bıın lırasını aılesıne yolluyo . 3.5 hesaba yatırıyo

• gibi:)

• gibisi fazla bende çalıştım ondsan biliyorum ama bence ailesinden çok seni düşünmesi daha mantıklı olurdu en azından

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşüncenize katılıyorum.

Eğerki sizinle geleceğe dair bir şeyler yaşamak istiyorsa artık kendisine gelmesi gerekir.

Bunun aksi olursa boşu boşuna sizi oyalamış olur.

Tabii ki ailesine yardım edecektir ama artık kendisi de yuva kuracaktır.

Bunun bilincinde olması gerekir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bak güzelim her naparsan yap ama ailesiyle senn aranda bırakma. Yani ona bu konudan bahset konuya başlarkende canım hep içimde kalıyo seninle konuşmk istediklerm var diye başla.Sert olma asla çirkefleşmeden ki biz kızlar bunu çok yaparz sakince konuş onun da aklında planları vardır. Onu özlediğini söyle, eğer ihtiyacı varsa sennde yardm etmek için yapabilceklernn olcağını söyle. Tecrübelerime dayanrak söylüyorum nişanlım her fırsatta iyi ki varsn teşekkr ederm der çünkü onu asla zor duruma sokmycağmı biliyo

0|0
    0|0
    • ya bıktım artık canım ya . bundan da bunun anasından babasından da

• benı oyalamadıgını bılıyorum . cunku bana hesap verır surdan şu kdr buradan bu kdr dıye o konuda hakkını yıyemem . parayı bana yolluyo bn atıyorum bankaya. ama ailesını de karıştırdıgı an cınler cıkıyo tepeme ...

• Yani bu erkekleri aileyle kendi aranda bırakmıycaksn güzelm. Valla bak sonra sen kötü olursun hiç karışma

Yükleniyor...