Evde yapılacak spor tavsiyesi istiyorum

şimdiye kadar bir iki program uyguladım hepside jillian michaels indi brazil butt lift i bıraktım dans gibi diye insanity tarzı manyakça bir şeyi de yapamam muhtemelen zaten altı üstü incelmek istediğim 1-2 cm bildiğiniz bu tarz workout lar varmı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

1.gün sculpt 1-2

2.gün sweat 1-2

Bu döngüde ilerle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türkçe konuşsaydın keşke yardımcı olabilirdim belki :D work mok ben fransız kaldım :>)

0|0
    0|0
    • türkler egzersiz programı çıkartmadığından direk workout diye yazdım :)

• :D:D verdirtir resimlere göre ağır bir spor azıcık fazla ağır çıkmasında :) gene de teşekkürler :)

• Ricam Dasın iyi günler :>)

• Bayanlar için evde yapılabilecek en iyi şey plates başka ne yapabileceksiniz mk. kaldir bakım 20 ser kiloluk dambıl kendine özel set düzenle kızlar için 12 lik Setler ideal 2 haftada bomba gibi olursun :)

0|0
    0|0
  • mekik şınav ve bunlardan ziyade ufak tefek aletler al plates en azından yapılabilir.

0|0
    0|0
    • pilates 6 ayı bulurmuş inceltmeye başlatması o yüzden düşünmedim pek açıkcası biraz sabırsız biriyim :)

• en güzeli ne sana söyleyeyimmi at onları bir kenara cık parklara artık her parkta aletler var koş 5 tur 3 tur neyse kendin ayarla onu o aletlerlede calıs cok faydası olyor

• doğayı severim ama doğada spor yapmayı sevemiyorum ya zaten o parklarada artık kız tavlamak için gelenler var köşelere pusmuşlar onlarla uğraşmakta ayrı bir spor :)

• mekik filan çek

0|0
    0|0
  • çamaşır bulaşık ütü asdhas

0|0
    0|0
  • tempolu yuru yag yakarsin sonra mekik cek suquat yap 3×12 cikolata yeme kola içme

0|0
    0|0
    • teşekkürler ama yürüyüş tarzı egzersizleri sıkıcı bulduğumdan yapamıyorum

• yaptikca seversin biraz gayret et

• 1 ay yaptım çok sıkıcıydı ya dizi izliyim aynı anda dedim dizileri bile ileri sardır sıkıntıdan :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...