İddaa oynayıp köşe olan bay/bayan..

İddaa oynayaniniz elbette vardir.Buzamana kadar kazandiginiz en buyuk miktar nedir ?şu anben oynamiyorum ama oynamayi dusunuyorum.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• İlk oynayışımda 14 yaşında felandım.32 TL tutturmuştum acemi şansı işte :)

Ulan buradakilerin tutturduğu parayı görünce parayı söylemeye utandım:/

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bir kaç sene önce 2000 TL kazanmıştım sonra ufak tefek kazandım 1 senedir oynamıyorum sana da tavsiye etmiyorum

1|0
    0|0
    • Diyosun :) Bende kardesimde gordum merak ettim sonra baktim cevremde herkes oynuyo bendemi oynasam acep dedim :))

• Tesekkurler ;)

• Rica Ederim

• İlk çıktığı bir kaç yıl oynamıştım yoğun olarak en çok avrupa maçları ve türkiye kupası maçlarında kaldırmıştım parayı.5 bin küsür kazanmıştım en yüksek bir defasındada 4 bin küsüre gidiyordum yanlış hatırlamıyorsam denhag ajax karşısında 3-0 öndeydi buda 4 bin tl demekti maç 3-3 bitti son 4 yıl hiç oynamadım

0|0
    0|0
    • Sanirim ben baslamadan tovbe ettim :))

• :)

• Nesineden oynuyorum çok büyük kazanmasamda azar azar çok kupon tutturuyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşım 150 den yukarı kazanmadı hiç

cut.

0|0
    0|0
    • Hmm :)

• Maalesef, hobi haline geldi onda, akşam sahadan.com u açtığı gibi en az 4 saat gözünü ayırmaz :))

• Allah kurtarsin :)

• Hava atmak gibi olmasın ama link

0|1
    0|0
    • Hic olmadi :D

• ya şu hesaplamaları biri anlatsın bana=))ne kadarlık oynadın ne kadar kazandın

• Oranların hepsini çarp çıkan sonucu yatıracağın parayla çarp, ortaya çıkan sonuç bütün tahminlerin tutarsa bu senin alacağın paradır. Yaptığın 4 maçlık kupona sistem 3 oynarsa 4 maçtan 3 tutarsa gelen oranlara göre para kazanırsın ama sistem 3 oynayıp 4 maç tutarsa hiç bir şey kazanamazsın. Sistem 3,4 oynarsan 3 ya da 4 maçın tutması durumunda oranlara göre ve yatırdığın paraya göre karşılığını alırsın.

• GERÇEKLER ZORUNUZA GİTMESİN iddaa da asla kar yapamazsınız. kar yapmanız için ilk oynayışınızda milyarı vurup tek kuponda kalmanız oynamamanız gerekir. Bende bir dönem para ihtiyacımı karşılamak için oynuyodum , aradan geçen 1,5 seneye baktığımda bastığım paraları oynamayıp biriktirdiğim taktirde , kazandığım meblanın en az 3 katının cebimde olabileceğini anladım. Ama giden gidiyor PEKİ ÇÖZÜM NE oynayan degil oynatan olmak ayın 2 si itibari ile ingiltere fransa ve de türkiye ortaklı bir site açılıyor sende ben oynatabilirim kazanabilirim dersen iletişime geçin benimle ücretsiz demo hesabınıza bakın kafanıza yatarsa ufak ufak kazanmaya başlayın risk 0 skyp asi_meddar@hotmail. com

0|0
    0|0
  • İlk sayısal loto oynayışımda oynadığım rakamların ya 1 altı ya 1 üstü çıkmıştı hep.

O günden beri kumarda şansım yok.

not=iddaa'ya yokum gayrı

0|0
    0|0
  • haydan gelen

huya gidermis

0|1
    0|0
  • Bunlar boş işler gidin adam gibi çalışın kazanın.

0|0
    0|0
  • iddaa deme 3 gündür tek maçtan yatıyorum deli etti beni

0|0
    0|0
    • Nasip yaa uzulme :)

• tamam haydi iyi geceler şimdi bir film izleyeyimde kafam dağılsın

• Iyi geceler.

• çok tutturdum ama kazandığım parayı boğazımdan geçirmiyorum o parayla gene iddia oynuyorum sadaka veriyorum camiiye fakire falan ciddiyim .

0|0
    0|0
  • valla ben lise döneminden beri sürekli oynuyorum. yeri geliyor aynı güne 2şer 3er kupon falan yapıyorum benim kadar bağımlısı olma aman diyim :(

akşam için bursa favori, oranı da baya yüksek.

0|0
    0|0
  • verdiklerimin 100001. 1 ni alamadım iddadan para aldigimi hatirlmyrm artik biraktim 2 aydir oynamiyorum. mutluyum

0|0
    0|0
  • idda oynayarak kazanılmazz iddadan kazandım 500 kolon sayısal oynadımmm yine 3 rakam bile bir araya gelmediii bhsız bedeviyi çölde kutup ayısıpisali

0|0
    0|0
  • Dortmund Arsenal sağolsun ;) 400 basıp 800 aldım ;)

0|0
    0|0
  • 2500 TL'lik kupon tek maçtan yatınca iddaa'yı bıraktım

0|0
    0|0
  • 2500 tl civarında aldım 1 ay önce filan

0|0
    0|0
  • hiç tutturamadım bende bıraktım oynamayı :D

0|0
    0|0
  • 2 ay önce 300 melyon kazanmıştım harcıyamadım nerden geldi nere gitti pilmeyrum :D

Vuhhuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...