Revoflex xtreme spor aleti..

merhabalarr ben bundan yaklaşık 1-2 hafta önce revoflex xtreme spor aletini aldım biraz kilo sıkıntım oluşmaya başladı yaz da geldi bu spor aletini kullanan var mı acaba bana görüşlerinizi yazar mısınız olumlu ve olumsuz?

şimdiden çok teşekkür ederim.. :))))

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok lastik sıkıntısı oluyormuş.. Bende araştırdım orjinalleri 50 tl falan çakmaları 25 tl.. Ama orjinalininde bir garantisi yok ben sordum bunun kablosu kopsa bana garanti veriyormusunuz diye vermyirouz diyorlar.Ama gerizekalılar orjinal ürün satıyorlar 25 tl pahalı ama bir avantaji yok

1|0
    0|0
    • tüh yaa neyse artık inşallah erkenden kopmaz o lastikler...

• Baya araştırdım bende.. Adamlar toptancıyız orjinal ürün diyor.Bende dedim ne avantajı var bunun orjinal olmasının kopunca bana iade yapmayacaksınız sonuçta dedim apışıp kaldı salak

Erkekler Ne Diyor 4

• bunlar bos seyler,fitness sampiyonlari cikip reklam yapiyor bu aletleri james ellis sarisin bir adam cikip bununla vucut yapilacagini soyluyor ama kendisi yillarini spor salonuna verdi,bunlarla bir sey yapilmaz

1|0
    0|0
  • dostum pazarlama tuzağından başka bişe değil hergün 2-3 km yürü 3 set 30 sn.lik plank lar yap hazirana kadar kilo adına hiç sıkıntın kalmaz

1|0
    0|0
  • aletlere karşıyım evde hareket yap bol bol su iç koş kilo verirsin.

1|0
    0|0
  • ah be ablacım tv reklamlarına inanıp da aldın dimi bence bir işe yaramaz bu -.-

0|0
    0|0
    • valla biraz öyle oldu ya..ama kullanan bir tanıdığım var yurt dışında memnun olduğunu söylemişti ama bu lastikleri kopuyormuş bir süre sonra bende o yüzden biraz huzursuz oldum ya :(

• türk gücüne dayanmaz bence de o lastik bu adamlar o lastiği polonyalı nazik hanımlar için yapıyolar -.- dsadasdas

Kızlar Ne Diyor 2

• Orjinal alırsan sıkıntı yaşamazsın deli gibi germedikçe lastiği kopmuyor karni gerdigini hissedebiliyosun yararlı bir alet yani tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Bende alıcaktım onu aklımda :) Alsam mı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • başladığın anda kaslarındaki hareketlenmeyi farkediyorsun gerçekten iyi günde 5 dakika bile çalışmak yeterliymiş ama lastikler sorun işte..artık fazla yıpratmamaya çalışıcam..

Yükleniyor...