Bır erkegın sarhosken dedıklerını ne kadar cıddıye almalıyım?

Selam arkadaslar oncelıkle 19 yasındayım benım donemın basından berı hoslandıgım bırı var lab derslerımız ortak, donem basından berı sureklı bakmasına ragmen bır turlu acılmadı baya utangac bırı bakıp bakıp goz goze gelınce gozlerını kacırıyor fılan. Ben semedıgını dusunup unutmya calıstım onu neyse aradan 2 ay gectı bu surede okulda ona bakmamaya calıstım hep dun okuldan bır kac kısı pıknıge gıttık onunla ortk arladasımız da oldugundan o da geldı. Neyse bunlar baya ıckı ıctıler sonra sarhos oldular bu cocuk sarhos olunca kusmaya falan basladı yanına gıttım ıyımısın dedım bu sarhos kafayla bana ılanı ask ettı. Senı coo sevıyorum hep sevdım hıc soyleyemedım korktum reddetmenden fılan dedı, asırı sevındım mutlu oldum ama bu sabah okulda yanıma gelıp afedersın sarhosken sacmalarım kusura bakma falan dedı moralım asıır bozuk :( ben o dedıklerını cıddıye almalımıyım sımdı ne yapcam bılmıyorum..

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir tür geri adım atma gibi geldi bana. Bir sorun görmedim. Çocuk seni sevdiğiyle ilgili; %80 gibi bir oranda seni sevdiği söylenebilir. Herhangi bir başka durum görmedim. Sonuç olarak aslında dediklerini ciddiye almalısın ama işin gerçeğini öğrenmenin de bir yolunu bulmalısın. Çünkü geriye klana %20'lik bir doğru olmama durumu var.

0|1
    0|0
    • Ayrıca aşağdaki bir gizli kullanıcının yazdığı "Onun saçmaldım demesi senin ona karşılık vermemen olbilir mi?.Çocuk napsın senin onu sevmediğini düşünerek saçmaldım demiştir." yazı yüksek oranda doğruluk taşıyor.

Erkekler Ne Diyor 12

• yarı yarıya ciddiye al

0|0
    0|0
  • insan sarhoşken ve uykuluyken gerçek düşüncelerini söyler hep

2|0
    0|0
  • Sarhoşun mektubu okunmaz.

0|0
    0|0
  • aman sarhoş işte diyebilirsin ama sölemk isteyipte söylemeediklei şeyleri smlenil olabilir yababa atma

0|0
    0|0
  • Erkekler sarhosken içinde ne varsa söyler bence ciddiye almalısın

1|0
    0|0
  • Yine senin tepkinden çekinip geri adım atmış. ona etkilendiğini söyle

0|0
    0|0
  • düzgün şeyler söylemişse samimidir içtendir, ama zırvalamışsa çok kaçırmıştıriçkiyii

0|0
    0|0
  • sarhoşken insan genellikle daha dürüst olur

0|0
    0|0
  • sarhoşken söylenilen sözler ayık kafayla düşünülmüştür.

0|0
    0|0
  • Bir bayanın gerçek duyguları sinirliyken, bir erkeğin gerçek duyguları ise sarhoşken ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • rezil olmayayım diye şaçmaladım k.b demiştir

0|0
    0|0
  • Onun saçmaldım demesi senin ona karşılık vermemen olbilir mi?.Çocuk napsın senin onu sevmediğini düşünerek saçmaldım demiştir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsan sarhoşken söyleyemediklerini söyler bence ciddiye almalısın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...