BU CÜMLEYİ AÇIKLAYABİLİR MİSİNİZ ÖNEMLİİİİ!!

'Çok anlam yüklemeyerek başladığınız bir ilişki umduğunuz gibi çıktı. Hayatta aşktan başka bir şey olmasa, sorgulayıp o an bırakacaksınız. Ama yaşam girdabı içinde bir tek aşkın attığı ipi tutarım gibi bir lüksü olmuyor insanın' sozunu aciklayabilir misiniz arkadaslar cok onemli!

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazar burada zaten olmucagını düşündüğü ilişkinin beklediği gibi sonuçlandıgını söylüyo. Aşkın en önemli şey olmadıgını aşktan başka mecburiyetlerinde oldugundan bahsediyo. Kime gönderme yaptıysa: "zaten beklediğim gibi en önemlim olamadın. Daha başka sorumluluklarım var benim senle uğraşamam diyo." Kısacası arkadaş aşık oldugunu ama o kadar büyük bişey olmadıgını düşünüyo. Yanılıyo..

0|0
    0|0
    • Yanılıyo derken aşık degil mi yani

• Burc yorumunda yaziyodu

• Belki bana kızanlar olucak sende dahil ama şu kadarını söylim. Burda sevgilin bu yazıyı yazdı diye yarım saattir ne anlama geldiğini falan düşünüyorum yardımcı olmaya çalışıyorum bunu dedin ya inan kendi kafamı taşla ezesim geldi kusura bakma. Burç sitesi açıp bir tarafımdan bişeyler uydurup yazsam onada inanırsınız. İnanmayın bu saçmalıklara cidden artık bak. Sevgiline söyle ne yaptıgınıda adam senden temelli ayrılsın.

Erkekler Ne Diyor 4

• Duyguların daha yokken başladığın ilişki umduğun gibi çıkmış.

iyi umduysan iyi kötüyse kötü..

Şu an tutunacağın mutlu olduğun dal aşkmış

ama hayatta aşktan daha önemli dalga dümenler varmış filan

0|0
    0|0
  • Diyor ki fazla önem vermediğin bir ilişki umduğumdan güzel çıktı . Ama diyor yaşamda o kadar sorun varken herşeyim ile aşka yönelemem diyor . Bunu söyleyende kim am*kya edebiyat felsefe yaptığını mı sanıyor . alla alla . : )

0|0
    0|0
    • Beni seviyo mu yani

• Yok pardon çok anlam yükelemediğin bir ilişki düşündüğüm gibi çıktı yazmış yanlış okumuşum seni sevmiyor ama sonradanda aşkın attığı ipi tutarım diyor yanı beynini kırmış bunu yazan mal .

• Aynen celiskili cumleler kullanmis..

• yengeç burcu musun?

0|0
    0|0
    • Sevgilim yengeç burcu. Cümleyi açıklayabilir misin

• sağlam basıcan bu hayatta demek ister kısaca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlam yüklemediğim bir ilişki oldu ve umduğum gibi de çıktı. Hayatta tek şey aşkmış gibi duruyor, oysaki tek aşk olmasa aşkı sorgulayacağım ve bırakacağım. Ama yaşam öyle bir şey ki, bir çok sorunlar yaşayabiliyorsunuz ve tek aşk olmuyor hayatın içerisinde.

0|0
    0|0
    • Aşkı nasıl sorguluyo mesela?

• Onu bilemeyeceğim. Verdiğiniz cümlelerden çıkardığım izlenim bu şekilde.

• İlişki umduğu gibi çıkmış yani olumlu iyi bir şey var ortada,aşka önem veren birini anlatıyor,ama hep aşk öncelik olamaz deniyor.

0|0
    0|0
    • Beni seviyo mu yani bu cumlelere bakilarak

• Ben olumlu bir sekilde basladim ve o benim eski sevgilimdi. Baristik tekrar hani ben olumlu basladim bu iliskiye eskisi gibi olmicak diye basladim eski hatalar olmicak diye basladim

• Bunlara çok takma kafanı çok önemli değil burç yorumları.

• tarot mu baktırdın naptın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...