En mutlu gününüzü hatırlıyor musunuz? ya da en hüzünlü?

En mutlu ve en hüzünlü gününüzün olayı neydi ne sizi çok mutlu edip veya ne sizi çok üzdü ?

Cevaplarınızı paylaşır mısınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• evet sevdigim adamla nisanlandim dedimki buneden daha mutlu olamam herhalde ama evlendik anladimki o nisandaki mutluluk uçucuymuş daha mutluydum ve tekrar dedimki bundan daha mutlu olamam bu seferde cocugum oldu anladim ki dugundeki mutluluk gecici cocugum olunca mutlulugun zirvesindeyim ve gercektende öyle oldu ogunden beri o mutlulugu gecen mutluluk olmadi

en üzucu gunum ise babamin hastaligi oldu dedim ki kahroldum daha kötu ne olabilirki ama iyilesti babam bu seferde bosandim dünyam basima yikildi iyice anladim herseyin daha kötusu varmis :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en hüzünlü günüm ananem ve arkadaşımın öldüğü günlerdi. hala da üzülürüm.

en mutlu günümü hatırlamıyorum havalara uçacak kadar da mutlu olmadım zaten hiç bir zaman

0|0
    0|0
    • Kaç yaşındaydı arkadaşın öldüğünde kusura bakma ya benimde sıra arkadaşım intihar etmişti :/

• En hüzünlü günümü hatırlamıyorum, henüz öyle bir gün yaşamadım.

En mutlu günüm 05.07.2012 kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Bu Cuma en mutlu günüm olacak .. en unutulmaz .. en özel en en en ! <3

0|0
    0|0
  • En mutlu günüm 8 Nisan en hüzünlü günüm yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayatimda iki defa cok mutlu olmuştum. Inanilmaz muhteşem bir mutluluktu. Resmen mutluluktan ucuyordum ikisindede. En kötü günüm ise bu iki muhteşem mutlulugumu sabah uyandığımda rüyamda görmdüğümü anlamaktı

0|0
    0|0
  • En hüzünlü günümü söylemem :(

En mutlu günüm demeyeyim de, günlerimden biri 90+3''te genel golle Fener'e koyduğumuz maçı yerinde izlediğin gündü..

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum maalesef sahi ben bu siteye niye uğradım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...