Ayrıldıgınız sevgilinize hakkınızını ?

Helal mi ettiniz haram mı ? merak ediyorum ben Haram ettim Çünkü hakkımı yedi

0|0
19|9

En İyi Kız Görüşü

• yav senin giibi adama yapılırmı bu neyse cevabımı veriyorum yüzüne helal ediyorum dedim ama asla etmicem link bu şarkıyı haram ettim olarak değiştiriyorum ona gönderiyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ne helal edicem geldi ayacıklarıma kadar helallik istedi iki yakan bir arya gelmesin allah layını versin dedim ve gönderdim :D

0|1
    0|0
  • hakkını haram ettiğin her insan sırtına yüktür senin bunu sakın unutma bu dünyada karşına öyle bir insan çıkmış ne istiyosun öbür tarafta tekrar karşılaşmakmı? allaha havale etmem bişey olduğu yok diyosun beddua ediyosun oda tutmaz o zaman bişey olduğu yoksa ;)

0|1
    0|0
    • Birşey olduğu var hakkımı yedi diyorum ya sana kanka

• bizim insanlarımızda böyle kanka napalım sen aldatıldın evet ama bende aldatıldım acınıda ne yaşadığınıda biliyorum gün gelicek hiç yokmuş gibi olucak nie dier tarafta hak için yakasına yapışasınki değmez bırak allaha havale et diyorum bende

• Edeyim kanka ya seni kıracagıma kafamı kırarım hahaha :D

• Az önce ettim gitti.Napayım etmedim mi onun yükü de benimle birlikte geliyor.Aslında affetmedim onu ama mantığım helal et gitsin dedi

0|1
    0|0
    • sen adamsın o ne .?

• Yapacak bir şey yok o her türlü vicdan rahatlatabiliyor ben en ufak şeyin hesabını yapıyorum vicdanımda.Sen ne kadar kendini anlatmaya çabalasan da karşındakinin anladığı kadarsın.Helal etmediğimde bana sen bu kadar pis kötü bir insan mısın dedi.Helal etmemek beni kötü bir insan yaptıysa şimdi helal ettiğimde iyi bir insan olmuşumdur belki de

• duygularım haram zıkkım olsun

0|1
    0|0
  • haram olsun ona yaptğım hersey

0|1
    0|0
  • ettim tabi bu dünyada uğraştım bir de öteki tarafta uğraşmıyım onunla.

0|1
    0|0
  • ne helal edicek kadr iyi birisi nede haram edicek kdr günahsızım Allaha havale ettim tek söylediğim üzüldüğüm kadar üzülsün

1|1
    0|0
  • ben etmedim ona da söyledim ama aradan 2yıl geçti helallik istedi..mutlu olamıyorum dedi..bende helal ettim şimdi dedim..merhametimden o an myle geldi ama çok çektim allah affetmesin!

0|1
    0|0
  • gece gece günaha sok insanı ya ::D unutmuştum ne güzel hakkımı .bilemiyorum kafam karışık her an herşey olabilir :)

0|1
    0|0
  • üzsede beni ettim yinede

0|1
    0|0
  • Hayır etmiyorum. Bana yaptıklarından dolayı Allah'a yolladım.

0|1
    0|0
  • Etmedim etmemde

0|1
    0|0
  • Ben helal ettim çünkü çok dürüst bir insandı ama ateistti :(

0|1
    0|0
  • helal ettim.

0|1
    0|0
  • Benim hakkim olmasina ragmen helal ettim cunku Allahin yanina zaten kâr birakacaginu sanmıyorum..

0|1
    0|0
  • Ne helal ettim be haram ettim sadece Allaha havale ettim

0|1
    0|0
  • Etmiyorum, etmeyecegim. Obur tarafta da sirf karsilasmamak icin helal ettim demem yani. Karsilasalim hic sorun degil. Bana bu dunyayi o haram etmis ben ona hakkimi haram etmemisim cokmu ?!

0|1
    0|0
    • yemişim öbür dünyasını ben burada göremedikten sonra bana yaptıklarının acısını çekmeyecekse boşa beklemem !

• Nefes alan ölüyüz zaten

• her gece içiyorum ben ya kafam rahatlıyor valla

• üzdü,hemde cok, aldattı ama ben helal ettim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maddi hakkımı helal ederim. Ancak iftira, yalan, duzenbazlık gibi şeylerle beni zor duruma düşürürse helal etmeyebilirim. Bu zamana kadar kimseye hakkımı haram etmedim. Sadece verdiğim oy konusunda eğer hakkım varsa onu haram ettim.

0|1
    0|0
  • Bende haram ettim çünkü bana bos yere umut verdi, yalan söyledi, hayaller kurdurttu. Bn ona hakkımı beni uzdugu için zamanımi çaldığı icin haram ettim ama salak parasal anlamda haram ettigimi sandı. Hic bir zmn para konusu yapmadım bn ama o öyle anladı.

0|1
    0|0
  • uzun bı ılıskıden kısa bır sure once cıktım...Kız arkadasım sevdıgım ben haklı oldugum halde bana hakkını haram ettıgını soyledı fakat ben onun yuzunede soyledım benım hakkım ona helal olsun... Severken iyi de ayrılıncamı kotu olunuyor..

0|1
    0|0
  • sonuncuya hakkımı helal etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Helal ettim yolu acik olsun aci tatli birsuru animiz var bir zamanlar sevdigin gozunden sakindigin insan 2 olay yasandi diye hakkini helal etmemek sigmaz bana gore delikanliliga

0|1
    0|0
  • Zamanında sevgilim olmuşsa zaten özel biridir. helal olsun.

0|1
    0|0
  • Helali hoş olsun önemli olan Allah'ın hükmü Adaleti var sonuçta

0|1
    0|0
  • haram ettim tabi canımı çok yaktı

0|0
    0|0
  • seninle aynı durumdayım henüz yeni ayrıldım ve asla hakkımı helal etmiyorum etmemde çünkü en saf en temiz duygularımı sömürdü bana umut verdi ve çekip gitti bir anda

1|0
    0|0
Yükleniyor...