Yakın arkadaşınızın sevgilisine aşık oldunuz

oda sizin sevgilinize aşık oldu değiştirir misiniz? yani anlaşır mısınız?yoksa arkadaş mı kalırsınız?

Güncellemeler:
ama aşk dedim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Madem öyle bir durum var bir birinizi kıskandırmak içinmi başladınız bu ilişkiye değişikler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şaka mısınız yahu böyle birşey olabilir mi ? Cep telefonumu takas ediyorsunuz kendinize gelin biraz.

1|0
    0|0
  • Sevgilime aşık olmadıysam neden hala benimle, yok eğer aşıksam başka kıza duyduğum aşk olamaz. Sadece arzudur... :)

1|0
    0|0
  • Ar damarım ne zaman çatladı?

Ar damarı çatlak arkadaşım mı var?

Sevgililerimiz değişimi kabul edecek kadar arsız mı?

Ne şereffsizmişiz biz meğer :)

1|0
    0|0
  • Potansiyel swinger adaylardir alayinin mk

1|0
    0|0
  • O Kadar Karaktersiz Olmadım

1|0
    0|0
  • ne la bu mal mı? anlaşıyoruz takas ediyoruz. oldu olacak swinger yapalım

1|0
    0|0
  • Valla pes dedim şimdi..

*Bizim insanlar grup psikolojisini hepten kavramışlar..

1|0
    0|0
  • adamııı pitbull dalamışdann beter ederimm lann nee degişmesii mermi s*ç*rırımm adamaaaa allah göstermesinn böylee bir şeyi..

1|0
    0|0
  • Bu işin sonu swinger'a kadar gider, tehlikeli...

1|0
    0|0
  • swing değiliz öyle arkadaşımın sevgilisine aşık olsam kafama sıkarım insanın bir gururu olur

1|0
    0|0
  • kan çıksın mı istiyosun sennn

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur tabi değişiriz beğenmezsek geri iade etmek koşuluyla tabii hey alllahım neler görücez daha.

1|0
    0|0
  • Sevgilisini degistiren ilerde karisinida degistirir arkadasiyla siz marjinalsiniz ben geri kafali kalayim hep anasini satim.

0|1
    0|0
    • Isterse baska bisey olsun yakisir mi lan erkek adama sevgilisini degistirmek bir kadina yakisir mi kendini mal yerine koymak ?

• Bana sevgilim cikip ben senin arkadasindan hoslandim sende onunkinden hoslandiysan degiselim gibi bisey dicek he erkek degil canta diye tasimam ben onu yanimda.

• ettik tabikide

• kaşarsın sen

0|0
    1|0
    • sen sucukmusun

• sus kız sana giren girmiş git kime veriyorsan ver amun kızı o*uuuuuuuuuuuuuuuu

• yuh dana dağdan mı bağlanıyonuz hanımefendi :D

Yükleniyor...