Başörtüyle derse girme ?????

Lise öğrencisiyim lise 3. Şimdi arkadaşlar hocalar başı kapalı giriyor sıkıntı yok dün kızın biri başını kapatıp girdi diye derse alınmadı . Bide biz sigara içiyoruz tenefüste kaçıp filan okul dışında içiyoruz mecburen oda zar zor . Hocalar var okulun giriş kapısının önünde toplu halde her tenefüs içiyorlar biz dışarda içiyoruz diye gördüğünü disipline veriyor kendileri bize örnek olmuş gibi sigara içiyor bunlara bir açıklık getirin var mı böyle iş yaw ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• öğrenciler için kılık kıyafet yönetmeliği var.Sizde öğretmen olunca içersiniz

1|0
    0|0
    • Tamam eyvallah bişey demiyoruz ama adamlar okulun kapısının ağzında yani yoldan geçenler bile görüyor ibreti alem için içiyolar sanki okulun kapının önünde bahçenin içi yani. Müdürde nasıl bir orusp.u cocuguysa bişey demiyor . Bizim sınıftalar filan tüm sigara kokuyor kızlar rahatsız oluyorlar duman öylece giriyor sınıfa

• sigara olayında hocalar haksız zaten hiç içmemeleri gerek birde örnek olacaklar

• Bunlar katıksız o.c anla yani usta . Şimdi 1-2 kişide içmiyor okulun çoğu içiyor bide kadın erkek beraber içiyor grupça

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin kendi secimi karismamalilar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kapalı bayanın başörtülü diye derse alınmaması mümkün değil.bunu derhal milli eğitim müdürlüğüne bildirin ve şikayet edin.

0|0
    0|0
    • Kız öğrenciyi dersten atıyor başını aç diye ?

• milli eğitim müdürlüğüne şikayet edin olmadı milli eğitim bakanlığına yazın ya da bimere yazın.anında müfettiş geliyormu görün..

Yükleniyor...