Sevgili beyler güzel yorumlarınızı bekliyorum :)

hoşlanan erkek neler yapar? Hoşşlnadığınız kıza neler yaparsınız? Nasıl davranırsın? Ona baktığınız süre ve zamanlama nasıl olur? Ona nasıl hitap edersiniz? Ve bir örnek soru daha hoşlandığınız kişiyle şakalaşıyorsunuz ve gözlüğünüzü yere düşürdü diyelim, ona ne dersiniz nasıl bir tepki verirsiniz? "Gider söylerim" falan demeyin, çekingen erkeklerden bahsediyorum.. Haydi bakalım. :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Al gırdın gırdın" derim, güldürürüm, o gülmesini bitirene dek konuşmayı kombine eder,dominant olurum.her konuda alabildiğine cesurumdur,bu yuzden kızlar dahil benden korkarlar ,hoşlandıklarıma da açılma şansım pek olmadı,kolay kolay da hoşlanmam zaten .

1|0
    0|1
    • ben düşürdüğümde böyle naptın şimdi gibi gülümsedi sonra o tam yerden alacakken ben aldım camını temizledi sonra "ya sen varya... salatasın" dedi ben şok oldum :D sonra gülümsedi "bak sana kötü konuşmak istemiyorum" dedi.. bende gülümsedim ben taktım gözlüğü gözüne :D 5 dakika öncede ona su atarken telefonuna da attım "bak naptın" dedi gülerek sil ekranını bak düzeldi dedim. sonra naptığına baktım "özelime niye bakıyorsun" dedi bende "özel olduğu için" dedim. Halbuki birşey yapmıyordu ! :D

• aşk doktoru değilim,kelin ilacı olsa kafasına sürer ama, yardımcı olabileceksem ekle :D

• yani bu durumu anlatıcam bir kaç kişi kmoralimi bozdu biraz..

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgili erkekler yazdın yazıym dedim ^^ hoşlandığım kıza bakmaya doyamam... hayır abartı değil ya gerçekten öyle :D bırak karşıma 2 saat aralıksız bakarım. Şimdi yazcam ama cinsel anlamda anlamayın. Böyle sarıldığımda kollarımın arasında koybolucak...üstümde tepinicek...yeri geldiğinde karnıma orama burama yumruk atcak...minyon tipli olucak... Benimle arada sırada sinirlendirmek için dalga geçicek bir minyon :)) neyse konudan çıktım ben :D gözlük takmıyorum ama taksaydım düşürürse yanlışlıkla hiçbişey demem sessizce kaldırırım yerden ^^

1|0
    0|0
    • ama normal biri düşürse tepkin ne olur?

ben düşürdüğümde böyle naptın şimdi gibi gülümsedi sonra o tam yerden alacakken ben aldım camını temizledi sonra "ya sen varya... salatasın" dedi ben şok oldum :D sonra gülümsedi "bak sana kötü konuşmak istemiyorum" dedi.. bende gülümsedim ben taktım gözlüğü gözüne :D 5 dakika öncede ona su atarken telefonuna da attım "bak naptın" dedi gülerek sil ekranını bak düzeldi dedim. sonra naptığına baktım "özelime niye bakıyorsun" dedi "özel olduğu için" dedim

• :)

• Çekingen erkek ilgisinden gözzüne bakar ama açılmasını bekleme bende öleyim ilgili olacak sana hep yanında olack o zaman anlarsın sevdiğini..

1|0
    0|1
    • ben anlayamıyorum ya bugün hiç konuşmadık mesela sabah kantindeydim yüzüme baktı ben görmezden geldim onu.. günaydınn bile demedim sadece "çantamı verir misin" diye ricada bulundu bana o kadar bütün gün telefonuyla oynadı..

• saçma..

• bencede saçma :D

• Baştan iyi gittin de. Şakalaşıyorum, gözlüğünü yere düşürüyor ve nasıl tepki veririrm diyorsun...

Ne alaka anlamadım?

1|0
    0|1
    • bak şimdi genelde sinirlenilecek bir konu sonuçta değil mi? Ama bu tepki hoşlandığına karşı nasıl olur. Yani kızacağın bir konudaki tepkin?

• hiçbir erkek benim gibi davranmaz, davranamaz...

1|0
    0|1
    • ne gibi..

• yanlış...

benim gibi lazım olsa onların yanında ben olurdum, demek ki öyleleri makbul.

• vaay.. :)

• Hay elinin ayarına... derim

1|0
    0|1
    • cidden? hoşlandığın kıza? :D

• farkettim :))

• Can sıkıntısı işte :D

• ''saçların gökyüzündeki samanyolu gibi'' demiştim... beni terk etmişti... süper laf halbuki...

0|0
    1|1
    • güzel demişsin ama soruyla pek aynı doğrultuda olan bir cevap olduğu söylenemez değil mi ?

• hiç şansım yokkki bu konuda çekingendim olmadı özgüvenim var yine olmuyor

1|0
    0|1
    • o zaman daha iyi empati kurabilirsin, soruyu daha güzel cevaplayabilirsin?

• evet senin gözlüğüünü düşürüyor..

hayır canım ne alakası var..

• ne bilim bana yanaşmadılar hiç çokta yakışıklıkydım bütün kadınlar bakıyordu halada bakıyorda yine olmuyor , birşey demem gözlüğümü düşürünce onun açılmasını beklerim eğer o açılır ilk sevgilim olursa ondan sonra bir playboy çıkar piyasaya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...