22 yaşında 1 gençsiniz. Amcanız da 45 yaşında. Amcanızın eşi de 38 yaşında son derece çekici 1 bayan.

Amcanızın 1 kızı var adı Düriye.

Üniversitede öğrencisiniz.

Üniversitenizin yakınında 4 yıldızlı 1 otel var.

Amcanızın karısı, her pazartesi ve perşembe günleri, komşusunun 21 yaşındaki oğlu ile saat 14:00 de otele giriş yapıyor ve saat 17:30 da otelden çıkıyor kol kola.

Ve siz buna her daim şahit oluyorsunuz.

Böyle 1 durumda ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz?

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Gecenlerde de teyzem yapmisdi.ne kotu akrabalarimiz var biz bilmiyoruz:)selamlar.amca.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• düriyeeeeeeğ :( ona haber veririm

0|1
    0|0
  • Siz bir annesiniz, Adnan Ziyagil bu gece sizin eve birinizi istemeye geliyor (Adnan Bey yaşınıza uygun.) Geldiğinde sizi istemesini beklerken gidip Bihter'i istiyor. Ne yaparsınız?

0|1
    0|0
  • genç kız ifakat diye de hikaye yazıp gönderen sizsiniz di mi?hayal dünyanız ne kadar da geniş.

0|1
    0|0
  • Amcamın karısını zaten sevmem suratına tükürüm amcam à anlatırım

0|1
    0|0
  • konunun b...çıktı! Umrumda olmıyan insanlar pc arkasında ağlayıp, zırlıyor..

0|1
    0|0
    • Ne demek istedin. Anlamadım.:)

• zilerden hoşlanmıyorum çünki kurtulmak istiyorum sizden. Benden uzak durun!

• İkiniz diyorsunuz? Kim miş 2.? Sana yakın değilim ki uzak durayım.

Erkekler Ne Diyor 7

• spam oldu senin soru kişilerin yaşları değişiyor ama konu hep aynı

0|1
    0|0
  • önce durumu iyice araştırırım. tabi kol kola çıkıyorlarsa otelden araştıracak pek bir şey yok gerçi. her şey ortada görülüyor ama yine de ispat edebilmek bir şeyleri (tabi ki varsa) araştırmak lazım. baktım durum aynen tahmin ettiğim gibi o zaman ortalığı ayağa kaldırırım. direk gider amcama söylerim. tabi ki amcanızın nasıl bir insan olduğunu da bilmek gerekiyor. sonra sana ne be demesin. o anlamda söyledim.

0|1
    0|0
  • Tövbe Tövbe

0|1
    0|0
  • Giderim o yuvayı yıkarım.

Yazık amcana,yazık her akşam anne diyerek masum masum bakan o kıza,

yazık her gün ekmek getirmek için çalışan didinen amcana,seyirci kalma,sakın seyirci kalma..

senden de sorulur bunun hesabı.

sinirlendim.

çok

0|1
    0|0
  • düriye ananın defterini düriyorlar felan deridm herhalde ne bileyim ben karışmazdım

0|1
    0|0
  • amcamla beraber haydarları elimize alıp ..

0|1
    0|0
  • iyi masal derim

0|1
    0|0
Yükleniyor...