Sizce hoşlanıyor mudur? Fikir verin lütfen

aynı üniversitede okuyoruz fakat farklı bölümlerdeyiz onu sadece haftanın 2 günü aldığım ortak derste görüyorum.aslında ilk zamanlar dikkatimi çekmiyordu ama son 3 haftadır ilgileniyorum.Bazen bana baktığını hissediyorum.Hatta bir kere gözgöze geldik.O an aramızda bir elektirik olduğunu hissettim Ondan sonra başka sınıfa girerken bana baktı ve cok içten bir şekilde gülümseyip bana "merhaba" dedi.Benden hoşlandığını anlamak için bu yeterli değil diyeceksiniz.Ama insanın hoşlandıgı gülüşünden ve bakısından anlaşılır diye düşünüyorum.Ben de böyle düşündüm.Persembe günü tekrar ders var.Hoşlandıgımı belli etmek istiyorum ama cekingen biriyim.hoşlandığını anlamak için ne yapmalıyım.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok aceleci olma bence. Sen de merhabalaşmayı dene. Belli bir süre sonra muhabbetiniz ve samimiyetiniz artacaktır.

1|0
    0|0
    • onu gördüğümde Merhaba derim ben de,hoşlanıyorsa zaten devamı gelir diye düşünüyorum.Eger o da holanıyorsa ne yapar sizce?

• O da hoşlanıyorsa kişiliğine bağlı olarak farklı şekilde yaklaşabilir. Örneğin çekingen biriyse sadece senle konusuyor olabilmek için saçma şeyler hakkında da bahsedebilir. Onun için bu durumda ona anlayış gösterip biraz yardımcı olmalısın :) Eğer çekingen biri değilse herşey kendiliğinden gerçekleşecektir. Sen de şaşıracaksın :))

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakıcaksın sürekli ama gözlerinin içine ona doğru oturacaksın bu hoşlandığını belirtmek için yeterli olabilir o zaten sana gelip açılır veya telefon numaranı falan ister feystende ona istek yolla :)))

1|0
    0|0
    • hmm teşekkürler :) ..dediğin gibi yaparım zaten hoşlanıyorsa devamı gelir diye düşünüyorum.Faceten istek yollarsam direk anlar zaten.Cünkü muhabbetimiz bile yok.

• Yolla Yolla anlasın gelip o da uatnmadan konuşsun :)

Yükleniyor...