Muhabbet kuşlarından anlayanlar baksın

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce 2 buçuk aylık bir muhabbet kuşu aldım ama bana alışmadı hatta bazen elimi kafese koyduğumda saklanmaya çalışıyor. Dışarı çıkarttım bikaç kere ama yüksekteki sarmaşıktan başka bir yere konmuyor. Çok uzak bizden, acaba bu saatten sonra alışma ihtimali var mı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• daha ufakmış zamanla alışır. arada aç bırak elinden yem yedir . güvenini kazanırsan sorun kalmaz ama hayvana ısrar eder üstüne gidersen kaçar ve iyice uzaklaşır. eline falan da alma sakın en nefret ettikleri şeydir. sabırlı olman gerekiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İşaret parmagini onun yanına dogru getir ustune ciksin bunu hergun on dk yap balli yem al ona sonra o balli yemi parcalara bolerek elibe koy ve elinden yemesini bekle onu tutma sakın

1|0
    0|0
  • Haha bu saatten sonra derken gören yıllar geçmiş der zamanla alışır da rüzgar akımı olan aşağıda yerlere koyma ilk ayda çıkarmasaydın evi öğrenmeden çıkarınca biyerlere çarpıyo sürekli zamanla alışır :)

1|0
    0|0
  • Yapacağın tek şey eline biraz yem al ve kafese sok elini , orada bekle 15 dakika filan. her gün yap bu hareketi. o alışacaktır. onu sakın ürkütme , elime alayım diye. serbest bırak.

1|0
    0|0
  • tabi var ilgi göstermelisin bişeyler vermelisin ona seni sevmesini saglamalısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Elinden yem yedirmeyi deneyebilirsin, devamlı kafese tutmayıp salarsan daha kolay uyum sağlayacaktır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...